1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Milli maç Kocaeli’ye verildi

9 Ağustos 2019 - 17:36, Cuma
Milli maç Kocaeli’ye verildi
Türkiye U21 Milli Takımı'nın Avrupa Şampiyonası ön elemelerinde İngiltere U21 milli takımı ile ilimizde yapacağı maç Kocaeli'ye alındı.

Oynanmaz dendi

6 Eylül'de oynanacağı açıklanan Türkiye-İngiltere U21 Milli takım maçının Sakarya'dan alınarak başka ile verilmesinin nedeni tutulan rapor ile birlikte ortaya çıktı. TFF yetkilisi "Bu statta milli maç değil lig maçı bile oynanmaz" dedi.

Her şey eksik

Türkiye-İngiltere U21 Milli maçı için Sakarya'ya gelerek statta incelemelerde bulunan TFF yetkilisi araç gereçlerin çalışmadığını, zemine gerekli bakımın yapılmadığı, kesilen çimlerin yerine meradan çayır kesip yama yapıldığını, ilaçlama ve gübrelemenin sağlıklı olmadığını rapor etti. Yeni Atatürk Stadı'nda yapılması gereken Milli maç tutulan rapor doğrultusunda başka ile alındı.

Kaderine terk edilmiş

Atatürk Stadı'nda Milli maç değil lig maçlarının bile yapılmasının imkansız olduğunu rapor eden TFF yetkilisi "Daha önce ilgilileri uyardım, eksikleri söylememe rağmen Mayıs ayındaki milli maç oynanmadı. O günden bu güne kadar değişen bir şey yok. Kalitesiz tohum, gübre ve ilaç kullanılıyor. Bakım araçları arızalı yani stat kaderine terk edilmiş gibi bu yüzden 6 Eylül'de ki milli maçın Sakarya Atatürk Stadı'nda oynanması da imkansız" dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net