1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Her yağmurda aynı görüntü

22 Temmuz 2019 - 15:02, Pazartesi
Her yağmurda aynı görüntü
Geçtiğimiz yıl hizmete açılan Geyve Devlet Hastanesinin ön bahçesi her yağmur sonrası yaşanan sel ve çökme yüzünden yeniden kazılmaya başlandı.

YAZIK HEM DE ÇOK YAZIK

Geyve Devlet Hastanesinin ön bahçesi her yağmurda yaşanan su sızmalarının önüne geçilebilmesi için yeniden kazılmaya başlandı. Müteahhit firma tarafından yapılan çalışmalar esnasında Hastanenin acil bölümünün ön tarafında çökme yaşandı. Yaşanan çökme olayı sonrası Hastanenin acil önü ile polikliniklerin ön kısmı kazılarak yeniden yapılacak. Trilyonlarca liraya ihale edilerek yapılan ve geçtiğimiz yıl hizmete açılan hastanenin bu şekilde görüntülenmesi vatandaşları isyan ettirdi.

TEMELİ KALDIRILMADI

Eski hastane yıkılarak yan tarafına yapılarak hizmete açılan Geyve Devlet Hastanesinde eski hastanenin temeli yerinden sökülmeyerek üzerine beton atılmıştı. Atılan bu beton sonrası hastane bahçesinin kodu yükselmiş ve her yağmur sonrası yapılan su giderlerinin de yetersiz kalmasıyla Hastane önünü su basması olayı yaşanıyordu.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net