1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Jeneratörler devrede

22 Temmuz 2019 - 09:13, Pazartesi
Jeneratörler devrede
SEDAŞ Düzce’de, Akçakoca, Cumayeri ve Gölyaka ilçelerinde sel felaketinden yıkılmış direk ve elektrik hatlarının yeniden tesis edilmesi için ekipleri ile mücadeleyi sürdürüyor. SEDAŞ bu çalışmaları yaparken, köylerin enerji bağlantı hatları yenileninceye kadar vatandaşların mağduriyetini önlemek üzere elektrik ihtiyacını mobil jeneratörler ile karşılamayı sağladı.

SEDAŞ sel felaketinde elektrik şebekesi büyük hasar gören ve bölgede bağlantı hatları ile şebekesi yenilenecek köylerde, köy trafolarına bağlanan jeneratörlerle  enerji sağlıyor.  SEDAŞ afet bölgesinde  Hemşin Köyü, Yenice Köyü, Karatavuk Köyü, Uğurlu Köyü, Esmahanım Köyü, Dilaver Köyü, Davutağa Köyü, Küpler Köyü ve Kurukavak Köylerinde jeneratörlerle enerji verilmesi için gerekli jeneratör sevkiyatı ve montaj çalışmalarını yaptı. SEDAŞ kriz masasında jeneratör sevkiyatı planlamasını ve koordinasyonunu sağladı. İşletme bakım ve dağıtım varlıkları yapım işleri ekipleri enerji verme mücadelesi verdikleri  afet bölgesinde 6 Kilometrelik mesafedeki şebekede bağlantı hatlarına ait direklerin ve iletkenlerin montajını gerçekleştirmeyi sürdürüyor.

ŞEBEKE YAPIM İŞİ SON SÜRAT DEVAM EDİYOR

SEDAŞ sel felaketi sırasında hasar gören yüzün üzerinde, ağaç ve beton direğin dikilmesi çalışmasını işletme bakım, dağıtım varlıkları yapım işleri ekipleri ile iş makinalarının da desteği ile gerçekleştirmeye devam ediyor. Vatandaşlar jeneratörlerin enerji vermesi ile rahat bir nefes alıyorlar. SEDAŞ’ın bir ekibi de jeneratörlerin yakıt ikmalinden ve bakımından sorumlu olarak görev yapıyor.  Zorlu arazi koşullarında çalışmalarını sürdüren SEDAŞ ekipleri, meşakkatli çalışmalarla,  dağıtım şebekesini yenilemek üzere şebeke yapım işine son sürat devam ediyor. Arazide şebekeyi onararak ve yenileyerek ilerliyor.

Haberin Fotoğrafları

Jeneratörler devrede

Jeneratörler devrede

Jeneratörler devrede

Jeneratörler devrede

Jeneratörler devrede

Jeneratörler devrede

Jeneratörler devrede

Jeneratörler devrede

Jeneratörler devrede

Jeneratörler devrede

Jeneratörler devrede

Jeneratörler devrede

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net