1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Afetzedelerimizin yayındayız

21 Temmuz 2019 - 17:43, Pazar
Afetzedelerimizin yayındayız
Sel felaketinin vurduğu Düzce’de afetzedeleri ziyaret eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek halkı olarak afetzedelerimizin yanındayız” dedi. Bu arada 4 TIR suyun ardından dün de Aytaç su desteğiyle 1 kamyon su daha afet bölgelerine sevk edildi

1 KAMYON DAHA GİTTİ

Sel felaketinin yaşandığı Düzce’de Akçakoca, Cumayeri ve Gümüşova ilçelerinde afetzedelere Hendek Belediyesi koordinatörlüğünde Hayat, Pınar, Kardelen ve Elmacık su destekleriyle 4 TIR su gönderilmişti. Dün de Aytaç su firması tarafından 1 kamyon su afet bölgesine gönderilirken, bölgeye giderek afetzedeleri ziyaret eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, geçmiş olsun dileklerini iletti. Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nu da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Babaoğlu, afetzedelerin yaralarının bir an evvel sarılmasını beklediklerini söyledi.

ACIMIZ BÜYÜK

Kocaali ve Düzce’de yaşanan felaketin büyük boyutlarda olduğunu anlatan Babaoğlu, “Hendek afetzedelerimizin yanındadır. Her türlü yardım ve desteğe hazırız. Kocaali ve Düzce’de halkımızın yanındayız. Sel felaketinde yitirdiğimiz canlar var. Kayıplarımızı arama çalışmaları sürüyor. Acımız çok büyük. ” diye konuştu. Babaoğlu, Koloğlu ziyaretinde bir araya geldiği MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’a da geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net