1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

İnanlar Aile Kaynaşma Pikniği gerçekleşti

18 Temmuz 2019 - 16:07, Perşembe
İnanlar Aile Kaynaşma Pikniği  gerçekleşti
Her yıl bir araya gelen aslen Trabzon Yomra’lı olan ve Sakarya’ya yerleşen İnanlar Ailesi’nin 11. Geleneksel Kaynaşma Pikniği; Poyrazlar Gölü Tabiat Parkı’nda, doğa ile iç içe coşkulu bir şekilde yoğun katılımla gerçekleşti.

İşadamı Aydın İnan ve Ortakfikir Dijital Ajans Sahibi Murat İnan’ın ev sahipliğini yaptığı İnanlar Ailesi’nin 11. Geleneksel Kaynaşma Piknik Programı’na; İzmit Askerlik Dairesi Başkanı Kd. Alb. Osman Nadir İmamoğlu, Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Patoloji Ana Bilim Dalı Prof. Dr. Fahri Yılmaz, Sakarya Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ali İnan, İstanbul Yomralılar Derneği Başkanı Şahin Çakır, Bolu Orman Bölge Emekli Müdürü Lütfü Adanur, Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Ersin Kılıç, Poyrazlar Gölü Tabiat Parkı İşletmecisi Hakkı Tank ve çok sayıda davetli katıldı. Kemençe’de Ahmet Atmaca ve Klavye’de Ömer Aksu eşliğinde Karadeniz Müziğinin Çınarı Adnan Yılmaz, Karadeniz Müziğinin İmparatoru Taner Eyüpoğlu ve Sakarya’nın Starı Oflu Kadir’in türkü ve hareketli şarkılarıyla ayrı bir renk kattığı program; yemek ikramı, yarışma ve sohbetlerle geç saatlere kadar devam etti.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net