1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Biz bu Ülkeyi karşılıksız sevdik

17 Temmuz 2019 - 09:00, Çarşamba
Biz bu Ülkeyi karşılıksız sevdik
MHP Adapazarı İlçe başkanı Halil Hakan Oturak meclis üyeleri Faik Günhan, Ali Eroğlu ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Karadere mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Köy meydanında bulunan kahvede gerçekleşen toplantıya; Karadere muhtarı Ferruh Akıncık, Kışla muhtarı İlyas Can, Elmalı muhtarı Turan Sezer, MHP mahalle başkanları İsmail Yörükoğlu ve Mehmet Eraslan katılım sağladılar.

Ziyarette köyün ve köylülerin talep ve sıkıntılarını dinleyen ilçe başkanı; TMO’nun mısır hasatı başlamadan önce fiyat açıklaması yapması yönündeki çağrısını burada da yeniledi. Çiftçimiz bir iki tüccarın eline

mahkum edilmesin diye her fırsatta bunu dile getirmeye devam edeceğiz dedi. Fındıkta üreticisinin de aynı beklenti içerisinde olduğunu söyleyen ilçe başkanı Milliyetçi Hareket Partisi olarak çiftçimizin yanındayız dedi.

MHP Karadere mahalle başkanının mahallede bulunan bir sokak isminin adres karışıklığına sebep olması sebebiyle değiştirilmesi hususunda yaptığı öneri, muhtar ve köy sakinleri tarafından olumlu karşılanması

üzerine, ilçe başkanı meclis üyelerine talimat vererek konunun meclise getirilmesi için çalışma yapmalarını söyledi.

Katılım için vatandaşlara teşekkür eden ilçe başkanı, Milliyetçi Hareket Partililer olarak biz bu ülkeyi

karşılıksız sevdik, yakında seçim yok, bir yere aday değiliz, bu halde gelip sizin halinizle hallenmemiz bunun göstergesidir dedi. Muhtarlar ve vatandaşlar ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net