1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Yiğit Caner Ertoşi ateş püskürdü

14 Temmuz 2019 - 20:11, Pazar
Yiğit Caner Ertoşi  ateş püskürdü
2018'in En İyi Biyografi Romanı Altın Kalem Ödüllü Yazarı, "Yiğit Caner Ertoşi" kitap yazan ünlülere ateş püskürdü.

Başarılı yazar Ertoşi, Sosyal Medya Twitter hesabı üzerinden öfkesini  şu sözler ile dile getirdi;  " Bu nasıl bir pişkinliktir anlamadım gitti, müzik camiası nasıl zamanı vaktinde Ajdar için   deliye dönüp sinirlendilerse bizde aynen öyle, bunlarda bizim camia'nın  Ajdarları.  Allahına kurban yârim. diye türkü söyleyeni gelir, "Memleketimin Koyunları" diye kitap yazar, akabinde suyun başında bir Şeyma çıka gelir, "Sadece Şeyma" adı altında kitap yazar, benim korkum aslında "Aleyna Tilki" ne zaman bir kitapla karşımıza çıkacak, ben bugünü merak ediyorum.  

Biz çıkıp iğrenç sesimizle şarkı söylüyor muyuz?   Ben vallahi Karooke'ye bile gitmiyorum orada olan   müşterilere rahatsızlık vermeye hakkım yok diye.   Bunlar ne göz bıraktı, ne söz, ne mesleki ahlak.

İnanın kitabı alıp okumadım ama internetten bir kaç sayfasına   tanıklık ettim Sadece Şeyma'nın  ve  başıma direk kaynar Şeyma döküldü diyebilirim. Ya sana gölge yazarlık   yapan o kalem tutan arkadaşınla adaş mıydınız? Oda mı, Şeymaydı ? Bir tek kitabın ismini beğendim,   onu bulanın eline düşüncesine sağlık. Kitabı ve yazarını direk açıklayıcı bir ifade bulmuş.

Yani sadece "Şeyma" başka bir şey yok, sadece boş bir kutu ibaresi gibi. Bunu beğendim doğruya doğru şimdi.

Hayır doğal olabilir kitabınızı hayatınızı kaleme alma isteği, ama bunu yapan arkadaşlarımız var, gölge yazarlık adı altında bırakın onlar yapsın adınıza, sizin adınız yazsın yine kitapta. Ben birde “Nusreti” merak ediyorum  yani senin ne işin var kitaplarla,  ne güzel tuzun kuru, tuz ile yolunu buldun yoldan çıkma arsızlığın ne diye ?  

Bunlara değil, bunları okuyan Şeymalara kızıyorum ben asıl.  40 bin insan boşluğa mı düştü, boşluktalar mıydı?  Boşu boşuna yaşayan 40 bin insan, acı kaybımız diyecek bir şey bulamıyorum.. .

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net