1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Başkan Kılıç’tan 15 Temmuz mesajı

14 Temmuz 2019 - 13:11, Pazar
Başkan Kılıç’tan 15 Temmuz mesajı
15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıl dönümü münasebetiyle mesaj yayınlayan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, 15 Temmuz gecesi Türk halkının bir kez daha dünyaya tarihi okuyan değil tarihi yazan bir millet olduğunu gösterdiğini ifade etti.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. 15 Temmuz gecesi Türk halkının bir kez daha dünyaya tarihi okuyan değil tarihi yazan bir millet olduğunu gösterdiği ifade eden Başkan Kılıç, şehitleri rahmetle yad ettiğini söyledi.

EN SİNSİ, EN ALÇAK

Başkan Fevzi Kılıç mesajın devamında şu ifadelere yer verdi, “Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en sinsi, en alçak darbesi ile karşı karşıya bırakılmak istendi. Ülkemiz, milletimiz yıllarca içimizde bizlerden biriymiş gibi, bir vatansever gibi görünen ama akıllarında ve fikirlerinde sadece vatanı, milleti ele geçirmek, hatta bölmek isteyen FETÖ’cülerin saldırısına uğradı.”

‘HALKIMIZ FIRSAT VERMEDİ’

“Bununla da yetinmeyen hainlerin gözlerinin yanlarına dış güçleri de alacak kadar döndüğünü hep birlikte gördük. Aziz milletimiz, kahraman silahlı kuvvetlerimiz hamdolsunki silahlı kuvvetlerin içerisinde maskeyle dolaşan asker kıyafeti giymiş o alçaklara fırsat vermedi, silahsız, çelik yeleksiz olan halk sadece imanıyla ve vatan aşkıyla hainlere ve ele geçirdikleri o tanklara dur dedi ve bunu başardı.”  

  MAZLUMUN UMUDU TÜRKİYE

“Onlar o karanlık gece milli iradeyi ve en önemlisi her şeyi bilen, gören birinin olduğunu hesaba katamadılar. Biz biliyoruz ki güçlü bir Türkiye sadece çevresindeki mazlumlara değil tüm dünya da ki mazlumlara umut oluyor. Dünyanın neresinde ezilmiş, derman arayan insanlar varsa en büyük umutları Cumhurbaşkaımız Recep Tayyip Erdoğan oluyor, devletimiz oluyor.”

  ‘RAHMETLE ANIYORUM’

“248 şehidimiz, yüzlerce gazimiz var, üzgünüz ama vatanımızı o alçaklara, hainlere teslim etmediğimiz içinde bir o kadar mutluyuz. Bu duygu ve düşünceler ile 15 Temmuz’da destan yazan şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net