1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Eski Başkanlarla toplandı

12 Temmuz 2019 - 16:46, Cuma
Eski Başkanlarla toplandı
AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, geçmişten bu yana AK Parti’de Akyazı İlçe Başkanlığı yapmış olan Osman Karaoğlan, Mehmet Sarı, Mehmet Onat, Nail Kahveci ve Fevzi Bora’yla verdiği bir yemekte bir araya geldi. Bu toplantıya Belediye Başkanı Bilal Soykan’da katıldı.

AK Partinin 18 yıldan beri iktidarda olan bir parti olduğunun altını çizen İlçe Başkanı Mesut Ekrem, bu süre içinde AK Partinin birçok sorunla ve güçlüklerle karşılaştığını, bunları Genel Başkanları ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve dav a arkadaşlarının dik ve onurlu duruşları ile atlatılmış olduğunu yüce Milletimiz yakinen bilmektedir. Birlik, beraberlik gönüllülük ve disiplin partimizin olmazsa olmazlarındandır. Bugünlerde yine birliğe ve beraberliğe ihtiyacımız vardır. Bizde AK Parti Akyazı İlçe teşkilatı olarak partimizde İlçe Başkanlığını yapmış olan değerlerimizle bir araya gelip birliğimizi ve beraber olduğumuzu dosta düşmana göstermek istedik ve bu nedenle bugün buradayız dedi.

Önümüzdeki gün ve aylarda bu tür toplantılara devam edeceklerini de söyleyen AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, yaptığımız bu toplantı tam bir ifadeyle istişare toplantısıdır. Bu toplantıya geçmişte Partimize aktif olarak hizmet etmiş bu gün ise gönülden bağlı olarak hizmetlerini sürdüren değerlerimizi davet ettik ve onların fikirlerinden, görüşlerinden ve engin tecrübelerinden yararlanmak istedik. Sağ olsunlar hiçbiri bizi kırmadı ve davetimize icabet ederek bu işin bir gönül işi olduğunu bir kez daha ifade etmiş oldular. Kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum dedi.

Toplantıya katılan AKM Partinin eski İlçe Başkanları da şu anda görevde olan İlçe Başkanının bu davetinin yerinde bir davet olduğunu belirterek, bizler Partimizin birer neferiyiz ve yapılacak olan her türlü davete icabet eder, verilecek olan her türlü görevi de eksiksiz yerine getiririz şeklinde ortak görüş beyan ettiler.

Toplantıya katılan Belediye Başkanı Bilal Soykan’da Partimize yıllarca İlçe Başkanı olarak hizmet etmiş, halende etmeye devam eden değerlerimizle bir arada olmaktan büyük mutluluk duydum. İlçe Başkanımızın bu daveti yerinde bir davettir. Kendisine teşekkür ediyorum. Bir teşekkürüm de elbette yapılan davete icabet eden değerli Başkanlarımız içindir dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net