1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Karasu’da çalışmalar devam ediyor

3 Temmuz 2019 - 15:36, Çarşamba
Karasu’da  çalışmalar devam ediyor
Karasu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler mahalle ve caddelerde yol yıkama çalışmaları başlattı.

Temiz ve sağlıklı bir çevre için faaliyetlerini sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, caddeleri ve ara sokakları tazyikli su ile yıkayarak toz ve çamurdan arındırmaya başladı. Temizlik çalışmalarının aralıksız devam edeceğini söyleyen Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri, bu konuda vatandaşlardan biraz daha hassasiyet göstermelerini belirttiler.

Yol yıkama çalışmalarıyla birlikte temizlik çalışmalarının da devam ettiğini belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Çevre temizliği konusunda başlattığımız tüm çalışmalar titizlikle devam ediyor. Karasu Belediyesi olarak temizlik konusunda daha hassas olmaya çalışıyoruz. İlçe genelinde, Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz tarafından sürdürülen çalışmalarımız, öncelikle yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu alanlarımızda, ardından da tüm cadde ve sokaklarımızda yol yıkamayla birlikte koordineli bir şekilde devam ediyor. Yaz sezonunda başlattığımız sahil temizliği, ilçemiz genelindeki rutin çalışmalarımız ile yol yıkama çalışmalarımız belirli bir düzen dâhilinde devam edecektir” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net