1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Öztürk Üstün'ü kınadı

28 Haziran 2019 - 23:51, Cuma
Öztürk Üstün'ü kınadı
AK Parti eski Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün'ün yaptığı açıklamaya tepki gecikmedi. Sapanca kurucu başkanı Selami Öztürk, "Üstün'ü bu açıklamalarından dolayı kınıyorum. bu akıl tutulmasıdır" dedi.

KINIYORUM

AK Parti Kurusu eski Sapanca İlçe Başkanı ve Sakarya eski İl Yönetim Kurulu Üyesi Selami Öztürk, "Birlikte kurucu ilçe başkanlığı yaptığımız Ayhan Sefer Üstün'ün bu beyanlarını talihsiz olarak görüyor ve esefle kınıyorum. Eleştirilmesi gereken bir çok parti varken her kademesinde görev yaptığı partiyi kanser ve benzeri oluşumlara benzetmesini akıl tutulması olarak görüyorum. Dava ve hasbilikte bu tür davranışlara yer yoktur. Durmak yok yola devam" dedi.

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net