1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Tüm dikkatler Büyükşehir’de

26 Haziran 2019 - 18:19, Çarşamba
Tüm dikkatler Büyükşehir’de
Sakaryaspor’da yaşanan bu sıkıntılı ortamda Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin duruma müdahil olması beklenirken, tarafları bir araya getirmesi isteniyor.

Başkan Yüce bekleniyor

Sakaryaspor’da 2’nci kongrenin de sonuca varamaması ve bir yönetimin oluşmaması nedeniyle kulüp mevcut Başkan Cevat Ekşi’ye kalırken, 11 Temmuz’da yapılacak 3’ncü kongreye kadar kulübün sorunlarının çözülmesi gerekiyor. Mevcut futbolcuların takımdan ayrılma tehlikesine karşın Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’den devreye girerek bir takım girişimlerde bulunması bekleniyor.

Bu kez nasıl bir tavır alacak?

2’nci kongrede İbrahim Nalbant tarafına destek verdiği söylenen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin bu kez nasıl bir tavır alacağı merak ediliyor. İbrahim Nalbant’ın yeniden adaylığını koyup koymayacağı merak edilirken, şehirden başka isimlerin daha adaylığını koyabileceği de söylenmeye başladı. Çok daha iyi bir oluşumun ortaya çıkabileceği belirtilirken, Başkan Yüce’nin kimlere ve nasıl destek vereceği de gizemini koruyor.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net