1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Kaybedecek vaktimiz yok

26 Haziran 2019 - 18:18, Çarşamba
Kaybedecek vaktimiz yok
Sakaryaspor’un mevcut Başkanı Cevat Ekşi, futbolcularla artık görüşme yapılması gerektiğini ve camianın kongre gününü bekleyip vakit kaybetmemesi gerektiğini söyledi.

BAŞKAN EKŞİ’DEN ÇAĞRI!

Sakaryaspor’da kongrenin tamamlanamaması nedeniyle hala görevine devam eden Başkan Cevat Ekşi, kulübün kaybedecek 15 gününün olmadığını söyledi. Sakarya Halk Gazetesi Spor Müdürü Ömer Gümüşel’e konuşan Başkan Ekşi, tüm camiaya çağrıda bulunarak, “Eğer hala İbrahim Nalbant ve ekibi bu göreve taliplerse, buyursunlar gelsinler tüm futbolcularla görüşme yapıp anlaşma sağlasınlar. Benim daha 15 günlük imza yetkim var. Onların yapacakları anlaşmalara imza atacağıma söz veriyorum. Bu takımı elimizden kaçırmayalım. Mevcut kadromuz da ayrılırsa kulüp çok büyük sıkıntı içine girer. Bunu önlemek hepimizin görevi. 15 gün boyunca Sakaryaspor Başkanı’yım. Ben üzerime düşeni yapacağım” dedi.

ÜZERİME DÜŞENİ YAPACAĞIM

Sakaryaspor’un mevcut Başkanı Cevat Ekşi, kulübün bu durumdan kurtulması için maddi manevi her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirterek, “Burada öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ile görüşeceğim. Onun da burada katkısı önemli. Eğer İbrahim Nalbant da görevi devralmayı düşünüyorsa o zaman şimdiden çalışmalara başlasınlar. Ben futbolcularla anlaşma konusunda kendilerini destekleyeceğim. 15 gün sonra kongre olacak. Bu 15 günü kayıp olarak geçirmeyelim. Sakaryaspor’un mevcut kadrosunu koruması gerekiyor. Bu futbolcularla görüşmek lazım. Yoksa daha büyük sıkıntılar kulübün etrafını saracak” şeklinde konuştu. 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net