1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Arifiye İlçe futbol turnuvası başladı

26 Haziran 2019 - 16:29, Çarşamba
Arifiye İlçe futbol turnuvası başladı
Arifiye Belediyesi tarafından 25 Haziran - 26 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenen Arifiye İlçe Futbol Turnuvası 25 Haziran Salı günü başladı…

Arifiye Belediyesi tarafından 25 Haziran - 26 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenen ve Gençler ve Olgunlar kategorilerinde toplam 30 takımın mücadele ettiği Arifiye İlçe Futbol Turnuvası, 25 Haziran Salı günü saat: 20.00’de Gençler kategorisinde Ümit Milli ve Dostlar Cağ Kebap takımlarının mücadelesi ile başladı. İki takım arasında büyük mücadelenin yaşandığı karşılaşma; Dostlar Cağ Kebap takımının 6-3’lük galibiyeti ile sona erdi. 21.00-22.00 saatleri arasında oynanan By Fatih Kuaför-The Expendables karşılaşması, By Fatih Kuaförün 5-0’lık galibiyeti ile sona erdi.

Olgunlar kategorisinde 22.00-23.00 saatleri arasında oynanan Candan Makina- Arbel A.Ş. karşılaşması, Arbel A.Ş.’nin 5-2’lik galibiyeti ile sona erdi. Gençler Kategorisinde 23.00-24.00 saatleri arasında BT Kalaycı-Begonya Spor arasında oynanan karşılaşma ise; BT Kalaycı takımının 11-2’lik galibiyeti ile sonuçlandı.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; “İlçemizde spor severleri bir araya getirmek, birbiriyle tanışmalarını ve kaynaşmalarını sağlamak ve Arifiye’lilere bir futbol şöleni yaşatmak amacıyla düzenlediğimiz İlçe futbol turnuvası bu gün başladı. Turnuvamızda Gençler kategorisinde 20 Olgunlar kategorisinde 10 takım olmak üzere  toplam 30 takım mücadele edecek. 1 ay sürecek turnuvada, sporcularımızdan centilmenlik içinde mücadele etmelerini bekliyoruz. Amacımız, bu turnuvayı geleneksel hale getirerek her yıl düzenlemek. Burada önemli olan spor yapmak ve izleyicilere futbol şöleni yaşatmak. Bizim için, medeni cesaret göstererek turnuvaya katılan her takım gönüllerin şampiyonu” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net