1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Olgunlar'da 9. akşam sonuçları

26 Haziran 2019 - 10:25, Çarşamba
Olgunlar'da 9. akşam sonuçları
Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 9ncu Akşam Maçlarında alınan sonuçlar şöyle

Remax Hür: 3-Gürdal Turizm: 2

Hakem: Harun Özkan

Remax Hür: İrfan Arkan, Nihat Köksal, Abdullah Azizoğlu, Engin Özdemir, İsmail Işıksoy, Erdinç Tuğralı, Beyler Gökçe, Suat Önder, Aydın Günaydın, Aydın Kurucu, Sinan Kahraman, Murat Alyüz

Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan

Gürdal Turizm: Bilal Akçay, Yılmaz Karaaslan, Sinan Kahraman, İsa Müslim, Necdet Atalay, Hüseyin Polat, Nevzat Özbay, Salih Orta, Paşa Şahin

Antrenör: Erdoğan Kara

Goller: Dk.11 Necdet Atalay, Dk.32 Nevzat Özbay (Gürdal Turizm), Dk.13 Sinan Kahraman, Dk.21 Abdullah Azizoğlu, Dk.50+1 Murat Alyüz (Remax Hür)

Sarı Kart: Dk.48 Paşa Şahin (Gürdal Turizm)

---

Marmara İnan İzolasyon: 2-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 5

Hakem: Kerem Şenneyli

Marmara İnan İzolasyon: Sami Yılmaz, Ertan Yıldırım, Ayhan Coşkun, Kadir Bodur, Naim Sarı, Şeref Baştan, İsmail Gülmez, Murat Öz, Ömer Uluköylü, Rahmi Aktürk, Yaşar Fazlıoğlu, Adnan Rençber, Bilal Demirbaş, Erdun Alkan

Antrenör: Ahmet Birinci

Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Recep Durak, Cevat Koç, Aykut Okan, Yener Ersoy, Arif Uz, Erdoğan Talay, Murat Boyinik, Ayhan Sevinç, Hayri Keskin, Cahit Gürkaynak

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.5 Erdoğan Talay, Dk.12-26 Aykut Okan, Dk.17 Cevat Koç, Dk.47 Yener Ersoy (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market), Dk.11 Ayhan Coşkun, Dk.30 (K.Kalesine) Murat Boyinik (Marmara İnan İzolasyon)

---

Gün İnşaat: 5-Beşkardeşler Mobilya: 0

Hakem: Murat Baş

Gün İnşaat: Ender Özdemir, Osman Tandoğan, Ali Alyüz, Levent Alkan, Vahit Akbaş, Fuat Karadağ, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Cengiz Yazıcı, Yusuf Baki, Ahmet Öksüz, Metin Söyler

Antrenör: Hakan Kerem Ergünoğlu

Beşkardeşler Mobilya: Şamil Bilgin, Sebahattin Ege, İhsan Sezer, Ahmet Demir (K.Kart), Fahri Kılıç, Münir Uçar, Cemil Kocacık, Levent Berber, Erdoğan Yavuz, İsmet Durak, Derya Sökmenberk, Orhan Sert

Antrenör: Sebahattin Kıyak

Goller: Dk.3 Naim Çınar, Dk.17-39 Özcan Sönmez, Dk.37 Nail Kurt, Dk.40 Cengiz Yazıcı (Gün İnşaat)

Sarı Kartlar: Dk.31 Ahmet Demir, Dk.49 İhsan Sezer (Beşkardeşler Mobilya)

Kırmızı Kart: Dk.48 (2.Sarı) Ahmet Demir (Beşkardeşler Mobilya)

---

Akyazıspor&Çetinkaya Market: 8-Yıldız Yemek: 1

Hakem: Şükrü Can Kayacık

Akyazıspor&Çetinkaya Market: Şener Dönmez, Mustafa Sağlam, Recai Yan, Ali İhsan Tarım, Yusuf Demirbaş, Miktat Bakırcı, Murat Alan, Muammer Hikmet, Recai Eker, Nihat İçyüz, Erol Yıldırım, Abdullah Uzungüngör, Murat Çavdar

Antrenör: Celal Çevik

Yıldız Yemek: Behçet Al, Tamer Arancı, Şeyhmus Aluş, Bülent Uyarım, Hasan Yıldız, Mithat Başar, Şemsi Çınar, Yılmaz Demir, Ömer Akdeniz, Fatih Kıstak, Aydın Tarım

Antrenör: Sefer Yıldız

Goller: Dk.6-22 Murat Alan, Dk.8 Ali İhsan Tarım, Dk.10-32 Yusuf Demirbaş, Dk.24 Recai Eker, Dk.29 Nihat İçyüz, Dk.48 Mustafa Sağlam (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.40 Şemsi Çınar (Yıldız Yemek)

Sarı Kart: Dk.8 Ali İhsan Tarım (Akyazıspor&Çetinkaya Market)

---

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

26 Haziran Çarşamba

Saat 19.30 Çiftçi Kardeşler-Bayrak Ağaç (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Topçuoğlu Koltuk-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Delta Teknik-Çemsan A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Ada Lider-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

27 Haziran 2019 Perşembe

Saat 19.30 Bozbeyler&Güneşlerspor-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Sivişoğlu Yapı-Milli Eğitim (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Gürtırspor-Bes Aydınlar Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Tekoplus-İzrek Automotive Labels (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Adapazarı Belediyesi-Sakarya Efe Tur (Genç Olgunlar Kategorisi)

28 Haziran 2019 Cuma

Saat 19.30 Sakarya 79-Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor (Genç Olgunlar Kategorisi)         

Saat 20.30 Yıldız Yemek-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Gürdal Turizm-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Ferkas Mühendislik-Enma İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Çalışkan Otomotiv-Murat Eğitim Sakarya (Genç Olgunlar Kategorisi)

29 Haziran 2019 Cumartesi

Saat 19.30 Kebapçı Bey-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Milli Eğitim-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazı Konak İnşaat-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Cumhur Çelik-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Sakarya Masterlar-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

30 Haziran 2019 Pazar

Saat 19.30 Ferizli Gücü-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Kılıçoğlu Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Bayrak Ağaç-Eriş Yem (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kaya Ahşap&Türk Yapı-Delta Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Çemsan A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)

1 Temmuz 2019 Pazartesi

Saat 19.30 Adapazarı Belediyesi-Sivişoğlu Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kayar Sucuk-İnci Mutfak (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Efe Tur-Bozbeyler&Güneşlerspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Ada Eser Yapı-Milli Eğitim (Genç Olgunlar Kategorisi)

---

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net