1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

4'ü yabancı 19 dilenciye işlem yapıldı

14 Haziran 2019 - 23:12, Cuma
4'ü yabancı 19 dilenciye işlem  yapıldı
Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ve Zabıta ekipleri şehirde sayıları gittikçe artan dilencilere yaptıkları uygulamalarla geçit vermiyor.

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya tarafından düzenlenen bir basın toplantısıyla duyurulan ‘dilenci kararı’na ilişkin planlanan çalışma, il genelinde uygulanmaya başlandı. Polis ve zabıta ekiplerinin sıkı denetimleriyle yakaladıkları 4’ü Suriye’li olan 19 şahıs, para cezasına çarptırıldı.

 YANLARINDA ÇOCUKLARLA…

İnsanların duygularını her yönden istismar eden dilenciler, bunun için çocukları da kullanmaktan çekinmedi. Duygu sömürücüleri toplamda 2 bin 907 lira para cezasına çarptırılırken, yanlarında bulunan 18 çocuğun ise Çocuk Şubesi’ne teslim edildiği öğrenildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net