1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

SASKİ'de bir devir kapandı

12 Haziran 2019 - 11:31, Çarşamba
SASKİ'de bir devir kapandı
Sakarya Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş bugün itibariyle yıllık izine çıktı. Keleş'in izin dönüşü görevinden ayrılacağı belirtiliyor.

İZİN DÖNÜŞÜ

31 Mart Yerel seçimleri sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ekrem Yüce'nin göreve başlamasıyla birlikte görevi bırakacağı konuşulan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su Kanalizasyon  İdaresi Genel Müdürü  Rüstem Keleş bugün itibariyle yıllık izine ayrıldı. Keleş'in izin dönüşü göreve başlamayacağı ve görevden ayrılacağı belirtiliyor

YILLIK İZİN

Alınan bilgilere göre 2005 yılından beri  Sakarya Su Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü olarak görev yapan Dr. Rüstem Keleş'in Büyükşehir'de yönetim değişikliği sonrasında görevden ayrılacağı konuşuluyordu. Bu ayrılık bugün itibariyle gerçek oldu ve Keleş geri dönmemek üzere yıllık izine çıktı.

AKADEMİK KARİYER

Sakarya'da görev yaptığı süre içerisinde su konusunda yaptığı çalışmalarla tanınan  Keleş'in akademik kariyeri de bulunuyor. Keleş'e bakanlıklar ve bazı büyükşehir belediyelerinden gelen teklifler olduğu belirtiliyor. Görev yaptığı süre boyunca Sakarya'nın geleceği adına önemli projelere imza atmıştı. Bu projeler arasında Akçay Barajı ve hidroelektrik santralleri gibi yerel yönetimler arasında ilk ve örnek yatırımlar da yer alıyor.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net