1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Sakarya medyası RATED iftarında buluştu

25 Mayıs 2019 - 09:10, Cumartesi
Sakarya medyası RATED iftarında buluştu
RATED Ailesi Geleneksel Ramazan İftarını bu sene de gerçekleştirdi. Ormanpark’ta gerçekleşen etkinliğe katılım yoğun oldu.

Sakarya Radyo Televizyon Yayıncıları Derneği (RATED)’in geleneksel iftarı bu sene de geniş katılımla gerçekleşti. Ormanpark’ta düzenlenen toplantıya RATED Genel Başkanı Remzi Adıyaman ve Dernek üyelerinin yanı sıra Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Yerel Basın temsilcileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Dernek Başkanı Remzi Adıyaman, burada yaptığı konuşmada artık gelenek haline gelmiş olan iftar toplantısını bu sene de gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını kaydederek, davete katılım sağlayan herkese tek tek teşekkür etti.

Vali Nayir’in de günün anlam ve önemine ilişkin yaptığı birlik, beraberlik ve dayanışma temalı konuşmasının ardından, her ramazan gelenek haline gelen iftarın bir ritüeli olan ‘Anı Koşesi’yle yakın zamanda doğum gününü kutlayan ve kutlayacak olan basın mensupları için pasta kesildi. Kaynarca Gazetesi’nden Sedat Balta, Karasu Haber’den Ahmet Şen, Canses Haber’den Ferhun Tarım, Yenihaber Gazetesi’nden Şener Sak ve RATED’ten Esin Nur Yavuz için kesilen pastanın başında hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler. Daha sonra yine aynı sahnede İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya için de bir doğum günü pastası kesildi.

 Etkinlik, coşkulu kalabalığın eşliğinde RATED Başkanı Remzi Adıyaman’ın Türk Sanat Müziği dinletisinin ardından sona erdi

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net