1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Yeni müdürler belli oldu

25 Mayıs 2019 - 21:06, Cumartesi
Yeni müdürler belli oldu
Karasu Belediyesi Başkanlığı görevine geldiğinden bu yana kadroda oynama yapan Av. İshak Sarı, üç müdürlükte daha değişikliğe gitti. İmar ve Şehircilik, Fen İşleri ile Park ve Bahçeler’in yeni müdürleri belli oldu.

Karasu Belediye Başkanı Avukat İshak Sarı, belediyedeki üç müdürlükte değişiklik yaptı. 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından görev başına geçen Sarı, kadrolardaki oynamalarını devam ettiriyor. İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne Pınar Emanet, Fen İşleri Müdürlüğü’ne Tolga Eray, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne ise Serdar Akdeniz getirildi.

 İmar ve Şehirciliğin eski Müdürü Yüksel Aygüneş ile Park ve Bahçeler eski Müdürü Selçuk Kaçar, Fen İşleri Birimi’ne, Fen İşleri eski Müdürü Gökhan Reis ise Destek Hizmetleri Birimi’ne aktarıldı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net