1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Neredesiniz nerede!

25 Mayıs 2019 - 13:16, Cumartesi
Neredesiniz nerede!
TOPÇA Katlı Kavşağı'nın üstü bitti ama alt kısmı bitmedi. Yarım kalan kısımla ilgili vatandaştan gelen sayısız şikayetle birlikte dün kavşağı bir sayfa haber yaptık. Yaptığımız haber sonrasında vatandaşlar, "Seçim öncesi verilen sözün yarısı tutuldu ama diğer yarısı tutulmadı. Bize söz veren milletvekilleri nerede" diye sordu.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi AK Parti Sakarya Milletvekilleri her fırsatta Sakarya halkına "TOPÇA Katlı Kavşağı hizmete açılacak" sözü verdi. Milletvekilleri verdikleri bu söz de seçim öncesi durdu. Seçimlere 2 gün kala, 29 Mart günü TOPÇA Katlı Kavşağı'nın üst kısmı resmen ulaşıma açıldı. Seçim öncesi kavşağın üst kısmı hizmete girmesiyle birlikte özellikle çevre esnafı ile vatandaşlar rahat bir nefes aldı. Ancak seçim sonrası kavşağın alt kısmının da hizmete açılmasını bekleyen vatandaşların beklentisi, ne yazık ki bugüne kadar boş çıktı.

VATANDAŞIN TEPKİ ÇOK BÜYÜK

Aylardır hiç bir çalışma yapılmayan ve artık kabus haline dönen o kavşakla ilgili çevre esnafı

ile vatandaşlar gazetemize sayısız şikayette bulundu. Kamuoyunun büyük tepkisiyle birlikte dün "TOPÇA Katlı Patlağı" başlığıyla yaşanan kabusu manşete taşıdık. Tam sayfa verdiğimiz haber sonrasında gazetemizi arayan ve sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşan vatandaşların tepkisi büyüktü. Dörtyol şehir girişi sonrasında şehrin 2. girişinin TOPÇA Katlı Kavşağı olduğunu anımsatan vatandaşlar, seçim öncesi kavşak için söz veren AK Parti Sakarya Milletvekilleri ile il başkanına tepki gösterdi.

BU VEBAL KİMİN OLACAK!

İnşaatı yarım kalan kavşağın alt kısmında her gün geçenlerin can ve mal güvenliğinin olmadığını belirten vatandaşlar," Seçim öncesi verdikleri sözün bir kısmını tutan AK Parti Sakarya Milletvekilleri ile il başkanı, neden verdikleri sözün yarım kalan diğer kısmını tutmuyor! Ülkedeki ekonomik dar boğaz nedeniyle işleri bozulan esnafın yarım kalan kavşak nedeniyle iyi perişan olduğunu milletvekilleri ile il başkanı bilmiyorlar mı, duymuyorlar mı!

Her gün kavşak altında yaşanan trafik karışıklığında bırakın birisinin ölmesini birisi yaralansa ne olacak! Bunun vebali kimin olacak" diye sordular.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net