1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Osmanbey'den Arılı etkinlik

21 Mayıs 2019 - 13:36, Salı
Osmanbey'den Arılı etkinlik
20 Mayıs Dünya Arıcılık Gününde Osmanbey İlkokulu sınıf öğretmeni Zeki Arslan Arı Kovanı, körük, arıcı kıyafetleri, petek ve arılarla beraber öğrencilere unutamayacakları bir sunum yaptı.

Öğrencilerin büyük ilgisinin olduğu etkinlikte arıcılık faaliyetleri, arı ve bal türleri, Türkiyede arıcılık, arıların ekosisteme katkıları gibi konular işlenildi.

Okul müdürü Tuğba Tunar: Tıpkı öğrencilerimiz gibi bizler de büyük ilgi ve merakla sunumu dinledik. Çocuklar hem eğlendiler hem öğrendiler. Katkılarından dolayı okulumuz sınıf öğretmeni Zeki Arslana teşekkür ediyorum dedi.  Öğrenciler sunumun sonunda arı kovanını ve kovanın bölümlerini yakından incelediler.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net