1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Kahramanları rahmetle anıyoruz

17 Mayıs 2019 - 15:04, Cuma
Kahramanları rahmetle anıyoruz
Hak-İş Konfederasyonu Sakarya İl Başkanı ve Hizmet-iş Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada, “Ülkemizin geleceği ve milletimizin umudu gençlerimizin omuzlarında yükselecektir. Gençlik geleceğimizdir” dedi.

DEĞERİN GÖSTERGESİ

Mesut Gökdemir, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “İstiklal mücadelemizin önemli bir sembolü olan 19 Mayıs 1919 tarihinin Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması, yarınlarımızın teminatı ve geleceğimizin güvencesi olan gençlerimize verdiğimiz değerin önemli bir göstergesidir.

İŞBİRLİĞİ İÇİNDE

HAK-İŞ Konfederasyonu olarak, gençlerin sorunlarını önemsiyor ve öncelikli görüyoruz. Gençlerimizin bugünkü ve gelecekteki sorunlarına ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek özgün proje çalışmalara imza atarak birçok ilki gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarımızda gençleri odak noktamızda bulunduruyoruz. Başta üniversite gençliği olmak üzere tüm gençlerle yakın ve sıkı bir ilişki ve işbirliği içerisinde bulunuyoruz.

ATATÜRK VE ARKADAŞLARI

Son açıklanan işsizlik rakamlarına bakıldığında genç işsizlik oranının yüzde 26’lara yükseldiğini görüyoruz. Genç işsizlerin azaltılması ve gençlerin istihdama kazandırılması için daha çok adım atılması gerektiğini biliyoruz.  HAK-İŞ olarak gençleri sendikal hareketin geleceği olarak görüyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, milli mücadelemizin bütün neferlerini rahmet ve minnetle anıyoruz”

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net