1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Geyve’de kapsayıcı okul

16 Mayıs 2019 - 17:21, Perşembe
Geyve’de kapsayıcı okul
Geyve Ahmet Yesevi İlkokulunda daha önce kapsayıcı eğitim seminerleri düzenleyen okul müdürü Aydın Temel okulunda gönüllü öğretmenler ile bir ekip kurdu.

KEŞKE BÖLÜMÜ

Proje ekibi ilk çalışma olarak tüm velilere bir mektup gönderdi. Bu mektupta KEŞKE bölümü oluşturuldu. KEŞKE okulumda şunlar olsaydı, KEŞKE okul müdürümüz şunları bilseydi gibi sorulara cevap verilerek velinin gözünden okula bakış karnesi çıkarmayı hedefleyen Proje ekibi veliden tam destek aldı.

TWİNNİNG PLATFORMU

Proje okulun içinde KAPSAYICI MASA adıyla bir bölüm oluşturdu. Bu bölümde okul için yeni bir fikir, görüş veya bir sıkıntılı durumu olan her velimizi bu kapsayıcı masaya davet ederek proje ekibi tarafından dinleniyor. Okul Müdürü Aydın Temel; Önümüzdeki eğitim öğretim yılı için bir alt yapı oluşturulmasını da sağlayan çalışmalar planlı bir şekilde yürütülecek ve e Twinning platformuna proje olarak taşınması sağlanacak olan çalışmamız için öncelikle okulumuz proje ekibine ve tam destek veren okul öğretmenleri ve velilere teşekkür ediyorum” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net