1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

SASAYDER üyeleri buluştu

16 Mayıs 2019 - 17:20, Perşembe
SASAYDER üyeleri buluştu
Sakarya’da Satınalma mesleğini temsil eden Sakarya Satınalma Yöneticileri ve Profesyonelleri Derneği SASAYDER’in organize ettiği iftar programında Sakarya’nın lokomotif firmalarında çalışan ve büyük Satınalma bütçelerini yöneten Satınalma Profesyonelleri bir araya gelerek ağlarını pekiştirdi.

SÜRDÜRÜLEBİLİR

Dernek amaçları ve faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulunan Sasayder Yönetim Kurulu Başkanı Emre Salihoğlu, günümüzdeki ekonomik sıkıntılar içerisinde ülkemize katkı sağlamak üzere Milli Satınalma projeleri geliştirilmesi üzerinde Satınalma Profesyonellerine projelere katılım çağrısında bulundu. 2019 başı itibariyle Sakarya’daki Satınalma Profesyonellerinin ve tedarikçilerin dikkatini çeken Sasayder’in gün geçtikçe daha da ilgi gördüğünden bahseden Salihoğlu, sürdürebilir bir meslek kuruluşu olma gayesinde olduklarını da açıklamalarına ekledi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net