1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Tecavüz bulgusu yok!

16 Mayıs 2019 - 17:10, Perşembe
Tecavüz bulgusu yok!
Pamukova’da 6 aylık köpeğe tecavüz iddiası sonrası yavru köpeğe gönderildiği kapsamlı bir klinikte rapor verildi. Verilen raporda tecavüz bulgusuna rastlanılmadığı belirtildi.

6 AYLIK KÖPEK

Pamukova’da hafta başında bir grup hayvan sever besleme yaptıkları sırada hareketlerinden şüphelendikleri 6 aylık yavru köpeği Geyve’de veterinere götürmüş, bağırsaklarında deformasyon ve yırtıklar nedeni ile yavru köpeğin tecavüze uğradığı iddia edilmişti. Ancak köy muhtarı Saadettin Özkan iddiaları yalanlamış, yavru köpeğin trafik kazası geçirdiğini iddia etmişti.

HAREKETE GEÇTİ

Yaşanan bu gelişmeler sonrası Pamukova Kaymakamlığı harekete geçti. Pamukova Kaymakamlığı İlçe Tarım Orman Müdürlüğü, Muhtar Sadettin Özkan vasıtası ile Geyve’de bir veterinerde tedavi altında olan yavru köpeği, Sakarya’da kapsamlı bir veteriner kliniğine gönderildi. 6 aylık yavru köpeğin klinikte yapılan muayenesi sonrası verilen raporda omurga bölümünde hassasiyet, kalça kemiğinde kırık ve çatlaklar olduğu tespit edildiği belirtildi. Raporda ayrıca üreme organında kanmalar olduğu ifade edildi.

BULGUYA RASTLANMADI

Tecavüze uğradığı iddia edilen yavru köpeğin alınan raporunda tecavüzle ilgili bir bulgunun yer almaması dikkat çekerken, alınan rapor tecavüz iddialarının gerçeği yansıtmadığını belgeledi. Mahalle Muhtarı Sadettin Özkan yaptığı açıklamada, “Biz baştan beri yavru köpeğin mahallemiz girişinde trafik kazası geçirdiğini, o köpeğe baktığımızı, tecavüz iddialarının asılsız olduğunu söylemiştik. Sakarya’da kapsamlı bir hayvan kliniğinden verilen rapor bizim haklı olduğumuzu gösterdi“ dedi.

Pamukovahalk.com

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net