1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Şampiyon Anka Koleji iftarda buluştu

16 Mayıs 2019 - 14:09, Perşembe
Şampiyon Anka Koleji iftarda buluştu
Kurulduğu günden bu yana çeşitli alanlarda sayısız başarıya imza atan Anka Koleji, başarılarını kutladığı şampiyon öğrencileri için özel bir iftar yemeği düzenledi.

ANKA KOLEJİ TÜM KUPALARI TOPLADI.

Anka Koleji, Milli Eğitim İl Müdürlüğünün düzenlediği 2018-2019 okullar arası Küçükler Erkek Futsal İl Birinciliği Müsabakaları sonunda 30 takım arasından yenilgi yüzü görmeden açık ara fark ile 1. olan sporcu öğrenciler ile, yüzme şampiyonalarında yine il içinde düzenlenen Küçükler Yüzme İl Yarışmaları; Bayrak Yarışları, Karışık Bayrak, Serbest Bayrak yarışları genel sıralamada il 1. si olan öğrencileri ile Tunatan tesislerinde takım ve aile olma ruhunu bir kez daha perçinledi.

ANKA'DAN HARİKA BİR TEŞEKKÜR YEMEĞİ.

2018-2019 eğitim öğretim yılı Sakarya il genelinde düzenlenen yüzme ve futsal da şampiyon öğrencilere bir konuşma yapan Anka Eğitim Kurumları Genel Müdür Yardımcısı Tuğba Tosun; Anka Kolejlerinin Akademik alanın yanında sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da elde ettiği başarılardan dolayı öğrencileri ile gurur duyduğunu belirterek tüm öğrencileri tek tek tebrik etti. Düzenlenen yemeğe Anka Eğitim Kurumları Kurucusu Profesör Dr. Murat Tosun'un yanı sıra okul müdürleri ve şampiyon öğrencilerin öğretmenleri katıldı.

Haberin Fotoğrafları

Şampiyon Anka Koleji iftarda buluştu

Şampiyon Anka Koleji iftarda buluştu

Şampiyon Anka Koleji iftarda buluştu

Şampiyon Anka Koleji iftarda buluştu

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net