1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Başkan Sarı Karasu için çalışmalarını sıklaştırıyor

16 Mayıs 2019 - 12:33, Perşembe
Başkan Sarı Karasu için çalışmalarını sıklaştırıyor
Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu için çalışmalarını sıklaştırıyor. Çalışmalar kapsamında Başkan Yardımcılarıyla bir araya gelerek yapılan hizmetler hakkında durum değerlendirmesi yapan Başkan Sarı, devam eden çalışmalar ve birim faaliyetleri hakkında bilgiler alıyor.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Başkan Yardımcıları Hilmi Erbatan, Hüdaver Ağun ve İsmail Karakaş ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alıyor ve birimlerin yürüttüğü faaliyetleri yakından takip ediyor. Yapılan görüşmelerle ilgili açıklama yapan Başkan İshak Sarı; “Başarının anahtarının birlik, beraberlik ve disiplinden geçtiğini asla unutmamalıyız. Vatandaşlarımızdan gelen istekleri titizlikle yerine getirmeliyiz. İnanıyorum ki, bu birlik ve beraberliğimizle gönül ve hizmet belediyeciliğinin hakkını en iyi şekilde vereceğiz” dedi.

Her birimin çalışmalarını ayrı ayrı değerlendirerek gözden geçiren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Başkan Yardımcılarımıza verdiğimiz talimatlar doğrultusunda, gün sonunda tüm servislerimiz günlük yaptıkları çalışmaları Başkan Yardımcılarımıza iletiyorlar. Ardından her ayın sonunda aylık faaliyet raporlarını Başkan Yardımcılarımıza sunuyorlar. Bizler de bu raporları titizlikle gözden geçirip yapılan hizmetleri değerlendiriyoruz. İlçemiz genelinde halkımıza yararlı hizmetleri ortaya koyabilmek için Belediye Başkan Yardımcılarımız ile düzenli olarak bir araya gelmeye devam edeceğiz. Karasu halkına daha kaliteli bir hizmet verebilmek için çalışıyor ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Haberin Fotoğrafları

Başkan Sarı Karasu için çalışmalarını sıklaştırıyor

Başkan Sarı Karasu için çalışmalarını sıklaştırıyor

Başkan Sarı Karasu için çalışmalarını sıklaştırıyor

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net