1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Bu çocuğun suçu ne!

15 Mayıs 2019 - 14:56, Çarşamba
Bu çocuğun suçu ne!
Akyazı Cumhuriyet Mahallesi Ada Caddesi yolu üzerinde önceki gece saatlerinde bir kadın yanına aldığı küçük çocuğuyla birlikte dilencilik yaptığı görüldü. Kadın çocuğunu döverek ağlatmaya çalıştığı ve para toplamaya çalıştığı öğrenildi.

ÇOCUĞU DÖVÜYORDU

Edinilen bilgilere göre Akyazı Cumhuriyet Mahallesi Ada Caddesinde dün akşam saatlerinde vatandaşların teravih namazından çıktığı saatlerde bir olay yaşandı. Bir kadın yanındaki küçük erkek çocuk ile birlikte bir çöp konteynırı yanında oturduğu ve burada küçük çocuğu dövdüğü görüldü. Gerçek ise daha sonra gün yüzüne çıktı. Kadının çocuğu döverek ağlatmaya çalıştığı ve bu şekilde para dilendirdiği ortaya çıktı.

PARA TOPLUYORDU

Çevredeki vatandaşlar çocuğun ağlamasını duyunca kadının yanına geldiğini ve işin gerçeğini öğrendiklerinde ise polis ekiplerine ihbar ettikleri belirtildi. Çocuğunu döverek ağlatan ve elindeki eşyaları da yola saçarak para toplamaya çalışan kadın olay yerine gelen polis ekiplerine de direndi. Öte yandan geçtiğimiz yıllarda eşi ile birlikte Kastamonu’dan Akyazı’ya geldiği öğrenilen dilencinin eşinin de aynı yönteme başvurduğu öğrenildi. Polis ekiplerinin olayı Akyazı Belediye Zabıta büro amirliğine bildirdiği ve Zabıta ekiplerince dilenci kadına gerekli işlemleri uyguladığı öğrenildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net