1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Artık gündüzleri de seyyarları görebilirsiniz

15 Mayıs 2019 - 14:56, Çarşamba
Artık gündüzleri de seyyarları görebilirsiniz
Sakarya’nın en işlek mekanlarından biri olan tarihi Uzun Çarşı’da satış yapan seyyar satıcılar, civar esnaflardan tepki görüyor.

ZABITALAR YOK MU?

Sadece Uzun Çarşı değil, Çark Caddesi ve Bulvar gibi ana arterleri de mesken haline getiren bazı seyyar satıcılar, hem vergi ve kira veren esnafların işlerine sekte vuruyor, hem de ekonomide kayıt dışına sebep oluyor. Aksam serbestçe satış yapan seyyarlar, artık gündüzleri de en işlek cadde ve sokaklarda satış yapmaktan çekinmiyor. Konuya tepki gösteren bazı esnaflar, “Hadi akşam neyse de güpegündüz vakti en işlek caddelerde satış yapılmasını anlamak mümkün değil. Sebze meyve satan arkadaşlarımız var. Bunlar vergi veriyor, kira veriyor personel çalıştırıyor. Haksızlık olmuyor mu? Zabıtaları göreve davet ediyorum” şeklinde tepki gösterdiler.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net