1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Pamukova da sokak hayvanlarına barınak için ilk adım atıldı

10 Mayıs 2019 - 17:26, Cuma
Pamukova da sokak hayvanlarına barınak için ilk adım atıldı
Pamukova Belediyesi, ilçedeki önemli bir ihtiyacı daha gideriyor. Sokak hayvanlarını misafir edecek bir barınak projesi hayata geçiriliyor.
Barınakta aynı anda yaklaşık 200 hayvanı misafir edebileceklerini dile getiren Pamukova Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün, Pamukova'da sokak hayvanları konusunda hem Büyükşehir Belediyesi hem tüm ilçe belediyeleri ile işbirliği içinde ortak hareket edilmesi gerektiğini söyleyerek, kendileri için her canın kıymetli olduğunu dile getirdi. Hayvan barınağı ve tesisin genel özellikleri hakkında bilgi veren Başkan Övün  "Yapılacak olan tesis hayvan barınağı olma özelliğinin dışında, ameliyathane ve muayene odaları ile de önemli bir ihtiyaca cevap verecek. Yaklaşık 200 kadar hayvan dostumuzun yeni barınağımızda misafir edebileceğiz. Barınağımız proje aşamasında. Bu yıl içerisinde açmak arzusundayız. Hasta olan hayvan dostlarımızı ise gerekli tedavileri yapıldıktan sonra sahiplenmek isteyen vatandaşlarımızla kavuşturacağız. Çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz" dedi.
(Haber:Hikmet Doğan)
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net