1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Başkan Sarı, çalışmaları yerinde inceliyor

8 Mayıs 2019 - 10:06, Çarşamba
Başkan Sarı, çalışmaları yerinde inceliyor
Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Belediyeye ait birimleri teker teker gezerek eksikleri ve sorunları yerinde tespit edip, sorunlara çözüm yolları üreterek çalışmaları yerinde takip ediyor.

Belediye Başkanı İshak Sarı, yoğun olarak devam eden tebrik ziyaretleri programlarının ardından belediyeye bağlı birimleri sık sık ziyaret ediyor. Sarı, belediye çalışmalarını yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak için, her fırsatta belediyeye bağlı birimleri dolaşarak personellerin hem sorunlarını dinliyor hem de çalışmaları hakkında bilgi alıyor.

“Birlikte Büyük Projelere İmza Atacağız”

Birim müdürlerini ve personellerini ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Sarı; “Birimlerimizi sık sık ziyaret ederek, çalışmaları yakından takip ediyoruz ve bu ziyaretlerimiz devam edecektir. Karasu Belediyesi büyük bir aile ve biz de bu ailenin mensupları olarak birlikte çok güzel hizmetlere ve projelere imza atacağız” dedi.

“Daha Yaşanabilir Bir Karasu’yu Birlikte Var Edeceğiz”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, çalışanların daha verimli bir ortamda görev yapabilmeleri ve daha etkin çalışabilmeleri için hizmet sahalarını günün en uygun şartlarına taşıyacağını sözlerine ekledi. Başkan Sarı; “Sizler, bizim Karasu halkının gözündeki notumuzsunuz. Çünkü vatandaşlarımızla ilk olarak temasa geçen sizlersiniz. Vatandaşlarımızın istekleri ve ilçemizin ihtiyaçları doğrultusunda el ele vererek, daha yaşanabilir bir Karasu’yu hep birlikte var edeceğiz. Bizler ve Karasu Belediyesi çatısı altında çalışan değerli personellerimiz, gerekli çalışma azmini ve fedakârlığı göstererek Karasu’muzu örnek bir ilçe haline getirmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu ailenin birer mensubu olan değerli çalışanlarımıza, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net