1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Adapazarı’nın geleceği çok daha güzel olacak

18 Nisan 2019 - 12:19, Perşembe
Adapazarı’nın geleceği çok daha güzel olacak
CHP Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve yönetimi ile CHP Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Haluk Akbay’ı misafir eden Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Seçim süreci bitti ve hizmet dönemi başladı.

Adapazarı’mızın menfaatine olan her görüş ve öneriyi değerlendirecek; tüm hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren hizmetleri sunmak için gece gündüz, büyük bir gayretle çalışacağız. Adapazarı’mızın geleceği inşallah çok daha güzel olacak.” dedi.

CHP Adapazarı’ndan Başkan Işıksu’ya Ziyaret

CHP Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, teşkilat üyeleri ve Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Haluk Akbay, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya makamında “Hayırlı olsun.” ziyareti gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Kurtuluş, Başkan Işıksu’nun belediye başkanlığını tebrik ederek, “Adapazarı’nda demokrasiye uygun bir seçim süreci yaşadık. Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Adapazarı için güzel olacak hizmetlerin peşinde olacağız. Hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” diye konuştu.

“Gece Gündüz, Gayretle Çalışacağız”

İlçe Başkanı Kurtuluş’a temennileri için teşekkür eden Başkan Mutlu Işıksu, Adapazarı’nı güzel bir hizmet dönemi beklediğini vurguladı. Adapazarı’nın kısa, orta ve uzun vadede ihtiyaçlarını belirlediklerini ve çalışmalarını planladıklarını belirten Başkan Mutlu Işıksu, “Seçim öncesinde ve şimdi ciddi bir çalışmanın içerisindeyiz. Seçim süreci bitti ve hizmet dönemi başladı. Kaliteli bir ekibimiz var, hizmetlerimizle ilgili ihtiyaçlar tespit ediliyor. Adapazarı’mızın menfaatine olan her görüş ve öneriyi değerlendirecek; tüm hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren hizmetleri sunmak için gece gündüz, büyük bir gayretle çalışacağız. Adapazarı’mızın geleceği inşallah çok daha güzel olacak.” ifadelerini kullandı.

Haberin Fotoğrafları

Adapazarı’nın geleceği çok daha güzel olacak

Adapazarı’nın geleceği çok daha güzel olacak

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net