1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

İl Müdürü Özsoy oldu

17 Nisan 2019 - 15:02, Çarşamba
İl Müdürü Özsoy oldu
Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’in Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı olmasıyla boşalan il müdürlüğü koltuğuna kimin oturacağı belli oldu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’in Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı olmasıyla boşalan il müdürlüğü koltuğuna kimin oturacağı  belli oldu. Bakanlıktan yapılan görevlendirmeye göre  Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy oldu.

 KYK ve Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlükleri birleşmeden önce KYK İl Müdürü sıfatıyla görev yapan Özsoy, Fatih Çelikel'in başkan yardımcısı olması ile boşalan Spor İl Müdürlüğü görevine getirildi. Kariyerinde spor geçmişi olmayan Özsoy'un spor il müdürlüğü görevine getirilmesi spor kamuoyunda tepki ile karşılanırken atamanın Ankara odaklı yapıldığı öğrenildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net