1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Otoparkçının yaptığına bakın

16 Nisan 2019 - 20:34, Salı
Otoparkçının yaptığına bakın
Aracını yol kenarına park eden sürücü döndüğünde aracının çizik olduğunu fark etti. Çevrede ki işyerlerinin güvenlik kameralarını izleyen sürücü olayı yapanın otoparkçı olduğunu görünce şok oldu

Aracınızı güvenli diye otoparka bırakırken iki kere düşünün. Şehrin birçok yerinde otopark olarak kullanılan ve özel bir firma tarafından işletilen yerlerin birisinde ilginç bir olay yaşandı. Tarihi Uzun Çarşı’nın arka tarafına aracını park eden sürücü döndüğünde aracının çizildiğini fark etti.

Aracının neden çizildiğini anlayamayan sürücü olayın peşine düştü. Çevrede ki işyerlerinden güvenlik kamerası olanları araştırdı. Bir köfteci dükkanının otoparka bakan kısmında ki kameranın kayıtları incelendiğinde, vatandaşın aracını çizen şahsın otopark görevlisi olduğu ortaya çıktı.

Otoparkta aracı çizilen vatandaş uğradığı zararın tazmini için gerekli girişimleri başlatırken, Büyükşehir Belediyesi tarafından parklanma alanına dönüştürülen otoparkın görevlisi tarafından aracının neden çizildiğine bir anlam veremedi. Otoparkçının aracı çizdiği görüntü sosyal medyadan yayınlanarak vatandaşların dikkatli olması istendi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net