1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Kazanan yine Karapürçek olacak

15 Nisan 2019 - 12:19, Pazartesi
Kazanan yine Karapürçek olacak
Karapürçek Belediye Meclisi, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından yeni kadrosu ile ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Karapürçek  Belediye Meclisi, Karapürçek  Belediye Başkanı  Orhan Yıldırım başkanlığında yeni dönemin ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda 7. AK Parti, 4. büyük birlik Partisi, hazır bulundu. Yerel seçimlerin ardından yenilenen meclis kadrolarıyla toplantıda hazır bulunan siyasi parti temsilcileri, meclis açılış konuşmalarında yeni dönem için iyi dileklerde bulundu. Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım   meclisi güzel dileklerle selamlayarak, "Seçimlerin büyük bir demokratik olgunlukla gerçekleştirilmiş olması hepimiz açısından güzel bir gelişmedir. Yeni dönem meclisimizin Karapürçek için yine hayırlı ve güzel kararlar almasını temenni ediyorum. Bütün meclis üyesi arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Önümüzdeki beş yılda geçmiş dönemlerde olduğu gibi, birlik beraberlik içerisinde, Karapürçek  paydasında birleşerek güzel hizmetler yapmak nasip olsun.” dedi.

Örnek meclis

Başkan Yıldırım açılış konuşmasında birlik beraberlik temeline vurgu yaparak , "Karapürçek  Belediye Meclisi, bundan önceki on yıllık zaman zarfında iktidar ile muhalefet arasında çok ciddi bir uyumun olduğu, Sakarya 'nın en örnek belediye meclisi olarak kayıtlara geçmiştir. İnanıyorum ki önümüzdeki beş yıllık zamanda da birlik ve beraberlik içerisinde sevgi, saygı ve kardeşliği esas alan çalışmalarla yoluna yolculuğuna devam edecektir. Halkımız seçimlerde demokratik tercihi ortaya koydu. Karapürçek 'in bütün mahallelerine, bütün insanlarına hizmet etmek bizim ve bu meclisin en önemli sorumluluğudur. Problemlerimize çözüm üretmek ve ilçemizi  gelişimine katkı koymak için yola çıktığımız bu beş yılımızın da bereketli geçeceğine inanıyorum.” diye konuştu.

Kazanan yine Karapürçek olacak

Yıldırım , parti ayrımı yapmaksızın beraberlik vurgusu içerisinde tüm meclis üyeleri ile birlikte Karapürçek  için yola çıkacaklarının altını çizerek, " Karapürçek'in gelecek hedeflerini birlikte gerçekleştirecek olmamızdan duyduğum tarifsiz mutluluğun heyecanı içerisinde olduğumu da ifade ediyorum. Hepimiz farklı siyasi görüşlere sahibiz ama hepimiz bu ilçenin  insanıyız. Farklılıklarımızı zenginlik kabul edecek ve birbirimize sevgi saygı içerisinde burada çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bütün meclis üyesi arkadaşlarım benim için eşit mesafededir. Demokratik tercihini sandıkta kullanan tüm hemşerilerimize teşekkür ederek, tüm belediye meclisi arkadaşlarıma da tekrar hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Bu dönemde de kazanan yine Karapürçek  olacaktır."dedi.

Komisyonlar belirlendi

Açılış konuşmalarının yapıldığı Kepez Belediye Meclisi, yeni dönemin ilk toplantısına komisyonların oluşturulması ile devam etti. Parti grup sözcülerinin açıkladığı adaylar, açık ve kapalı oylama usulleri ile komisyonlara ayrılarak yeni dönemin temsilcilerini belirledi. Meclis toplantısı, 2018 yılı faaliyet raporunun oy birliği ile onaylanmasının ardından sona erdi.

Haberin Fotoğrafları

Kazanan yine Karapürçek olacak

Kazanan yine Karapürçek olacak

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net