1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Sanat Dünyam büyüledi

12 Nisan 2019 - 12:11, Cuma
Sanat Dünyam büyüledi
Sakarya'da 20 akademisyen ve alaylı sanatçının bir araya gelerek 22 eserden oluşturduğu 'Sanat Dünyam' isimli karma sergi Mekan Çizgisi Sanat Atölyesi'nde görkemli bir törenle sanatseverlerle buluştu.

15 Nisan "Dünya Sanat Günü" adı altında Mekan Çizgisi Sanat Atölyesi'nde sergilenen 22 eserle ilgili sorularımızı yanıtlayan Sanat Danışmanı Fatoş Çelebi Kalpak, "15 Nisan Dünya Sanat Günü'nün önemini dile getirerek şehrimizde bu kadar coşkulu sanat dostunun olduğunu görmekten gurur duyduk. Hep birlikte olduğumuz sürece daha güzel anlara, başarılara sanatla imza atacağımızı belirtmek istiyorum "dedi. 17 Nisan'a kadar açık olacak sergiyi gezmek isteyenler Serdivan Bahçelievler Mahallesi Yaman Sok. No: 22'deki Mekan Çizgisi Sanat Atölyesi'ne gidebilir.

İşte o isimler

Berrin Yaman, Çiğdem Saç Kavrayan, Dilek Demiröz Kavrayış, Fatoş Çelebi Kalpak, Gülay İnce, Gülseren Budumlu, Ildırım Gerami, Nagihan Köseoğlu, Nermin Özyılmaz, Nesime Hancı, Neziha Çomak, Neşe Menügüven, Nilgün Topçuoğlu, Ümmiye Yüçlen, Semra Nak, Serap Yıldırım Geren, Sinem Karaman, Şeyma Aksoy, Şule Terzi Çakar ve Zehra Çalışal...

Haberin Fotoğrafları

Sanat Dünyam büyüledi

Sanat Dünyam büyüledi

Sanat Dünyam büyüledi

Sanat Dünyam büyüledi

Sanat Dünyam büyüledi

Sanat Dünyam büyüledi

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net