1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Kılıç Adapazarı’nda İddialı

22 Mart 2019 - 16:02, Cuma
Kılıç Adapazarı’nda İddialı
CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Adapazarı’nı karış karış gezerek ‘Yeniden Güçlü Adapazarı’ projelerini anlatmaya devam ediyor.

ADAPAZARI ÇIKARMASI

Özellikle son 15 günde Adapazarı ilçesine adeta çıkarma yapan CHP, Genel Başkan Yardımcıları, Grup Başkanvekili, Milletvekilleri ve tüm partililerle kapı kapı gezerek seçim çalışmalarında tempoyu en üst seviyeye çıkardı. CHP Adapazarı ilçesinde son dönemde Muharrem İnce, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Yunus Emre, Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Grup Başkanvekili ve Milletvekili Engin Özkoç, milletvekilleri Abdüllatif Şener, Mehmet Bekaroğlu, Ayhan Barut, Orhan Sümer, Tahsin Tarhan, Deniz Yavuz Yılmaz, Abdurruhman Tutdere, Emine Gülizar Emecan, Gamze Taşçıer ve Ali Haydar Hakverdi, Parti Meclisi üyeleri Gökhan Günaydın, Ayça Taşkent gibi isimlerle programlar yaparak iddiasını gösterdi.

İNCE İKİNCİ KEZ GELİYOR

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır’ın “Adapazarı’nı Büyükşehir gibi görüyoruz” diyerek önemini ifade ettiği Adapazarı ilçesinde iddialı olan İsmail Kılıç, 30 Mart’ta Muharrem İnce’nin Gar Meydanında miting yapacağı müjdesini de verdi. Kılıç, “Muharem İnce kısa süre önce Adapazarı’na geldiğinde seçimden önce mutlaka bir kez daha geleceğini ifade etmişti. Nasip olursa Sayın İnce’yi 30 Mart’ta bu kez Gar Meydanında ağırlayacağız. Detayları önümüzdeki günlerde paylaşacağız. Kurduğumuz halkın meclisi ile Adapazarı ilçemizi karış karış gezerek halkımıza projelerimizi ve kendimizi anlatıyoruz. Halkımız bize inanıyor bizde onları mahcup etmeyeceğiz. Adapazarı’nı şeffaf katılımcı hesap veren gelirini giderini her ay kalem kalem açıklayan üreten belediyecilik” dedi.

Haberin Fotoğrafları

Kılıç Adapazarı’nda İddialı

Kılıç Adapazarı’nda İddialı

Kılıç Adapazarı’nda İddialı

Kılıç Adapazarı’nda İddialı

Kılıç Adapazarı’nda İddialı

Kılıç Adapazarı’nda İddialı

Kılıç Adapazarı’nda İddialı

Kılıç Adapazarı’nda İddialı

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net