1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Özkoç, Söğütlü’de halka seslendi

21 Mart 2019 - 15:16, Perşembe
Özkoç, Söğütlü’de halka seslendi
CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, seçim çalışmaları kapsamında bugün Söğütlü’deydi.

Özkoç, CHP Söğütlü Belediye Başkan Adayı Ferda İlter ve Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır ile birlikte önce Söğütlü Ziraat Odası Başkanı Recep Özlü’yü ziyaret etti.

Pazar ve esnaf ziyaretinin ardından Özkoç, Kent Meydanı’nda yurttaşlara seslendi.

CHP’nin Söğütlü Belediye Başkan Adayı Ferda İlter ile birlikte ilçede yürütecekleri çalışmaları anlatan Özkoç, özetle şöyle konuştu:

“Ferda İlter’e, Genel Başkanımızın talimatı var. Diyor ki; Göreve geldiğinde, tüm Söğütlü’yü dolaşacaksın, bir ailede çalışan, eve ekmek getiren kimse yoksa o evin kadınına bir banka kartı vereceksin ve her ay o hesaba bin lira para yatıracaksın. O evde çorba pişecek. Belediyede çalışanların asgari ücreti 2 bin 200 lira olacak. Belediye’de tarım daire başkanlığı kuracaksın, köylüye ucuz gübre, tohum vereksin, insanlarımızı eğitecek, daha iyi tarım yapmalarını  sağlayacaksın. Köylümüzün ürününü satmasına öncülük edeceksin. Ferda İlter bunları yapacak, biz de parti olarak onu denetleyeceğiz ve destek vereceğiz.

“ YÜZÜNÜ ALLAH’A, YÜREĞİNİ MİLLETE DÖNMÜŞ HERKESİ KUCAKLIYORUZ”

‘Partiniz iktidarda değil, Ferda İlter bunları nasıl yapacak’ diye düşünebilirsiniz? Yapabiliriz. CHP’li belediyelerde yapıyoruz. Bakın Eskişehir’e. Eskişehir’de deniz yok, halkın plajı var. Öğrencilerin yurdu var. Ekonomik durumu iyi olmayan ailelerin her sabah kapısında birer şişe sütü var. Halkın ihtiyaç duyduğu, dilediği her işe belediye yetişiyor. Biz de Söğütlü’de bunu başarabiliriz.

Ferda İlter, Söğütlü’de içinizden biri, pırıl pırıl bir insan, yüreğini ortaya koydu yola çıktı. Evladınıza bir fırsat verin. Beraber başaralım. Bu bereketli topraklarda, ürünlerimizi çoğaltalım, fabrikalarımıza sahip çıkalım, yenilerini hep birlikte kuralım.

Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan günlerdeyiz. Ayrışmayı, ayrıştırmayı asla kabul etmiyoruz. Ne başaracaksak, birlikte başaracağız. Yüzünü Allah’a, yüreğini millete dönen herkesi kucaklıyoruz.”

Haberin Fotoğrafları

Özkoç, Söğütlü’de halka seslendi

Özkoç, Söğütlü’de halka seslendi

Özkoç, Söğütlü’de halka seslendi

Özkoç, Söğütlü’de halka seslendi

Özkoç, Söğütlü’de halka seslendi

Özkoç, Söğütlü’de halka seslendi

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net