1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Arslan’a destek yağıyor

21 Mart 2019 - 12:43, Perşembe
Arslan’a destek yağıyor
İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan’a Sakarya siyasetinde söz sahibi olan çok sayıdaki isimden destek üzerine destek geliyor. Son olarak Demokrat Parti Eski Genel Başkan Yardımcısı Ali Dünya, Arslan’ı açık şekilde desteklediklerini söyledi.

Ali Dünya’dan tam destek

İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan bir taraftan yoğun bir tempoda seçim çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan kendisine destek veren, şehir siyasetinde önemli isimleri de ziyaret ediyor. Dr. Arslan, dün akşam seçim çalışmalarına ara vererek, İşadamı Ali Dünya’yı ziyaret etti.

Seçimi kazanacağına inanıyoruz

Demokrat Parti İl Eski Başkanı Av. Cemal Başaran ve Sakarya Ağrılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Berke’nin de bulunduğu ziyarette, Dr. Arslan ve Dünya, seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundular. Ziyarette işadamı Ali Dünya, Dr. Arslan’ı desteklediklerini belirterek, “Seçimi kazanacağına inandığımız Dr. Arslan’ın Adapazarı’na çok güzel hizmetler yapacağına eminiz” diye konuştu. Adapazarı’nın Ova köyleri olarak adlandırılan bölgede çok sayıda seveni bulunan Ali Dünya, Dr. Arslan’ın tarım ile ilgili projelerini de çok önemsediklerini söyledi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net