1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Işıl Kaçar’lı Milli Takım Avrupa üçüncüsü oldu

20 Mart 2019 - 14:28, Çarşamba
Işıl Kaçar’lı Milli Takım Avrupa üçüncüsü oldu
Hırvatistan’ın Osijek şehrinde düzenlenen Havalı Silahlar Avrupa Şampiyonası'nda bugün genç bayanlar tabanca kategorisinde hedef başına geçen Milli Sporcularımız, 46 Ülke arasında takım halinde Avrupa Üçüncüsü oldu.

İlk kez Milli Takıma yükselen Işıl Kaçar , Genç bayanlar tabanca kategorisinde başarılı atışları ile İlayda Tarhan ve  Yasemin Beyza Yılmaz ile birlikte Milli Takıma Avrupa Üçüncülüğünü kazandırmayı başardı.

İlimiz Antrenörlerinden Gökhan Aydın İle birlikte Hırvatistan’daki Avrupa Şampiyonasına katılan Milli Sporcumuz Ece Bıçakcı ise, büyük bayanlar tabanca kategorisinde madalya almak için 21 Mart 2019 Perşembe günü hedef başına geçecek.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel; “İlk kez ilimizi Avrupa Şampiyonasında temsil eden Milli Sporcumuz Işıl Kaçar’ı tebrik ediyorum. Sporcumuz, Sakarya ve Milli Takım tarihi bir başarıya imza attı. Şimdi sırada Ece Bıçakcı var. İnşallah Şampiyonadaki Diğer Milli Sporcumuz olan Ece Bıçakçı’da başarılı sonuçlar ile bayrağımızı göndere çektirir ve ülkemize madalya kazandırır. Sporcularımızı yetiştiren aileleri ve antrenörlerine teşekkür ediyorum  bu başarıda en büyük pay onlarındır. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. “ şeklinde konuştu.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net