1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Ür; her akşam aile ziyaretlerinde

17 Mart 2019 - 15:57, Pazar
Ür; her akşam aile ziyaretlerinde
CHP Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Adayı Şuayip Ür; eşi Zeliha Ür ile birlikte her akşam aile ziyaretlerini gerçekleştirerek, hem partisini anlatıyor, hem kendisine destek isteyerek, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Durmuş, Akpınar,  Baştaş ve Topaç, Ekici,  Salihoğlu ve Mahiroğlu Ailesi

Cumhuriyet Halk Partisi’nin CHP Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Adayı Şuayip Ür; seçim çalışmaları kapsamında gündüz esnaf ziyaretlerini sürdürürken akşamları da eşi Zeliha Ür hanımefendi ile birlikte ev ziyaretleri gerçekleştiriyor. Adapazarı’nda ailesi, akrabası, dostları ve iş dünyasında sevilen bir kişiliğe sahip olan, doğduğu şehri için her zaman hizmet aşkıyla tutuşan Şuayip Ür; ev ziyaretleri kapsamında; Durmuş, Akpınar,  Baştaş ve Topaç, Ekici,  Salihoğlu ve Mahiroğlu Ailesiyle bir araya geldi.

Ünal Ozan’da anıldı

Ev ziyaretlerine 1977 ve 1989 seçimlerinde CHP ve SHP’den Belediye Başkanlığı yapan ve neredeyse ömrünü CHP’ye adayan Ünal Ozan’ın baba eviye başlayan Şuayip Ür; Ozan’ın kız kardeşleri; Şanser Durmuş ve eşi Ferhan Durmuş ile Gülter Akpınar ve eşi Aytaç Akpınar ile bir araya geldi. Şuayip Ür’e başarı dileklerinde bulundu. Ardından; Sakarya’nın köklü ailelerinden ve Tozlu Cami altının tanınmış esnaflarından Mehmet Baştaş ve eşi Hatice Baştaş’ın evine konuk olan Şuayip Ür; burada Ahmet Topaç ve eşi Neziha Topaç çifti ile de görüştü. Ozanlar Mahallesi’nde oturan Reçber İbrahim Ekici ve eşi Kadriye Ekici ile gelinleri Nazike Ekici’nin evine de konuk olan Ür Ailesi; daha sonra Necmettin ve eşi Tülay Salihoğlu ile aile büyükleri İrfan ve Hatice Mahiroğlu çiftinin evine misafir oldu.

 Şuayip Ür’e başarılar dilediler

Çalışmaları hakkında ailelere bilgi veren Şuayip Ür; 31 Mart 2019 Mahalli idareler seçiminde kendisine destek istedi. Nezih bir ortamda geçen ziyarette; CHP Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Adayı Şuayip Ür’ün her zaman yanında ve desteklerinin tam olduklarını ifade eden Durmuş, Akpınar,  Baştaş ve Topaç, Ekici,  Salihoğlu ve Mahiroğlu Ailesi; çıktığı belediye meclis üyeliği yolunda başarılar diledi.

Haberin Fotoğrafları

Ür; her akşam aile ziyaretlerinde

Ür; her akşam aile ziyaretlerinde

Ür; her akşam aile ziyaretlerinde

Ür; her akşam aile ziyaretlerinde

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net