1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Her Mahalleye bir kreş açılacak

14 Mart 2019 - 17:05, Perşembe
Her Mahalleye bir kreş açılacak
CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya ile Eğitim Sen’i ziyaret etti. Burada konuşan Kaya, “İsmail Kılıç Adapazarı’nda Belediye Başkanlığında ilk görevi her mahalleye bir kreş açacak” dedi.

EĞİTİM SORUNLARI

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, CHP PM Üyesi Ayça Taşkent ve İl Başkanı Erdoğan Isır ile birlikte Eğitim Sen Sakarya Şubesini ziyaret etti. Ziyarette eğitim camiasının sorunları ve beklentileri ile yerel seçimler konuşuldu.

MERKEZ SAHİPSİZ KALDI

Eğitim Sen Sakarya Şube Başkanı Ali Yavuz Köse, ziyaretleri için CHP’lilere teşekkür etti. CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç ise, “Merkez sahipsiz kaldı. Biz Yeniden Güçlü Adapazarı inşa etmek istiyoruz. Adapazarı insanı maalesef sahipsiz. Biz Sakarya Köprüsü kenarına Eko Pazar, Rekreasyon Alanı, Karavan Park yapmak istiyoruz. Bunlar büyük bütçeler isteyen şeyler değil yeter ki vizyon olsun. Biz bunları hayata geçirecek vizyona sahibiz” dedi.

HER MAHALLEYE BİR KREŞ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, “Mart’ın sonu bahar olacak. İsmail Kılıç Adapazarı’nda Belediye Başkanlığında ilk görevi her mahalleye bir kreş açacak. Adapazarı’nda değişim şart. Adapazarı İsmail Kılıç ile yeni bir başlangıç yapılacak” diye konuştu.

Haberin Fotoğrafları

Her Mahalleye bir kreş açılacak

Her Mahalleye bir kreş açılacak

Her Mahalleye bir kreş açılacak

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net