1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Arslan çirkin saldırıyı kınadı

14 Mart 2019 - 14:50, Perşembe
Arslan  çirkin saldırıyı kınadı
İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan, 14 Mart tıp bayramında, hasta yakınları tarafından darp edilen doktora geçmiş olsun ziyaretinde bulunmak üzere Sakarya Doğumevi Hastanesi’ni ziyaret etti. Saldırıyı kınayan Dr. Arslan, “işte bunun gibi saldırılar yüzünden tıp bayramını buruk kutluyoruz” diye konuştu.

Geçmiş olsun ziyareti

Alınan bilgilere göre Sakarya Doğumevi hastanesinde bir bayan doktor, hasta yakınları tarafından, üstelik de tıp bayramında darp edildi. Bayan doktor, başhekim ile birlikte şikayette bulunmak üzere karakola giderken, olayı haber alan İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan, hastaneye giderek bilgi aldı ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Saldırıyı kınıyoruz

Dr. Arslan, “Darp edilen meslektaşımıza geçmiş olsun ziyaretine geldik. Her sene bunun gibi binlerce saldırıya maruz kalıyoruz. Üstelik de 14 Mart tıp bayramında böyle bir saldırının olması da bu gerçeği bir kez daha su yüzüne çıkarıyor. Saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Çok zor şartlar altında görevlerini yapmak zorunda kalan meslektaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramlarını da buruk da olsa kutluyoruz” dedi.

Tabip Odası’nı ziyaret

Dr. Arslan, Sakarya Tabip Odası’nı da ziyaret ederek Başkan Uzm Dr. Gökhan Gedikli ve yönetimini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Dr. Arslan, saldırıdan dolayı duyduğu üzüntüyü bir kez daha dile getirirken, “Tüm bu zorluklara rağmen kutsal görevlerini ifa etmeye devam eden meslektaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını, sizlerin nezdinde buruk da olsa kutluyoruz.” Diye konuştu.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net