1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Daha Güzel Bir Hendek!

14 Mart 2019 - 14:16, Perşembe
Daha Güzel Bir Hendek!
Hendek Belediyesi, uzak mahallerde devam eden dik ve eğimli arazilerde ulaşılabilirliği sağlamak için başladığı çalışmalara devam ediyor.

Akçayır  mahallesinin ardından Sarıyer’de kilitli parke çalışması yapılıyor. Sarıyer Mahallesi’nde Fen İşleri Ekipleri tarafından yapılan yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan 420 metre uzunluğundaki yolda toplam 1500 m2 kilitli parke taşı döşeme işi yapılmaya başlandı. 

Hizmet eli Sarıyer’de

Başkan İrfan Püsküllü; “‘Göreve geldiğimiz günden bu yana hava koşulları elverdiğince ilçemizde gerek merkez mahallelerde gerekse kırsal mahallelerde önemli yatırımlara imza attık. Özellikle köyken mahalle statüsüne geçen yerleşim yerlerimizde eksiklerin tamamlanması büyük çaba sarf ettik. İlçe halkımızla el ele vererek daha güzel, daha yaşanabilir bir ilçe oluşturmaya çalıştık.  Hendek’imiz ve vatandaşlarımız hizmetlerin en iyisine layıktır”  diye konuştu.

Haberin Fotoğrafları

Daha Güzel Bir Hendek!

Daha Güzel Bir Hendek!

Daha Güzel Bir Hendek!

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net