1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Esnaf isyan etti

14 Mart 2019 - 10:30, Perşembe
Esnaf isyan etti
15 Temmuz Camili Mahallesi’nde Yeşilay’a devrilen iş yerinde geçekleştirilen çalışmada onarımı tamamlanmayan çatı iş merkezinin su basmasına neden oldu. Mahalle sakinleri ise duruma isyan ettiler.

ONARIM ÇALIŞMALARI

15 Temmuz Camili Mahallesi’nde Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yeşilay’a kullanmaları için devrilen iş merkezindeki çatıda onarım çalışmaları başladı. Çatıda gerçekleştirilen çalışmalar bitmeden yağmur başlayınca iş merkezi sular altında kaldı. İş merkezinde dükkanı bulunan esnaf da duruma isyan etti.

MAĞDUR OLDUK

Onarım çalışmalarında 4 kişinin çalıştığını ifade eden esnaflar, “Bu iş yeri Yeşilay’a büyükşehir tarafından kullanım için devredilmiş. Yapılan iş güzel bir iş. Ancak meteoroloji kaç gündür yağmur için uyarıda bulundu. En azından bu çalışmalar yağmur bittikten sonra yapılabilirdi. Biz de mağdur olmazdık” dediler.

BİZİMLE İLGİLENSİNLER

Onarım için çatının açıldığını daha sonra ise yağmur başladığı için işçilerinde gelmemesi üzerine yağan yağmurla birlikte iş merkezini su bastığını ifade eden esnaf, “Burada bir sorumsuzluk var. Buraya yağmur yağdı, su bastı. Kimse gelip bizimle ilgilenmiyor. Dükkanlarımızda mallarımız var. Onlar da zarar gördü.  Bir saattir suyu tahliye etmeye çalışıyoruz. Yetkililerden sadece gelip bizimle ilgilenmelerini istiyoruz. Halimizi görsünler, yapılan çalışmayı da” diye şikayetlerini belirttiler.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net