1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Birol Topaloğlu Sapanca' da sahne aldı

10 Mart 2019 - 18:08, Pazar
Birol Topaloğlu Sapanca' da sahne aldı
Sakarya Kartvel Gürcü-Laz Kültür Derneği tarafından düzenlenen Birol Topaloğlu konseri Sapanca Turizm Fakültesi Konferans Salonu' nda Gerçekleşti.

Topaloğlu birbirinden güzel Lazca eserleri seslendirdi, salondakiler de Topaloğlu' na eşlik ettiler. Şarkılara eşlik eden konukları zaman zaman sahneye davet eden Topaloğlu, konser sonunda ayakta alkışlandı.

Gecede ayrıca Ansambli Massa dans topluluğu ile Sakarya Kartvel Gürcü-Laz Kültür Kültür Derneği dans grubu gösterilerini sundu. Sakarya Kartvel Gürcü-Laz Kültür Derneği dans grubunun üç ay gibi kısa bir zamanda ortaya koyduğu gösteri salondakiler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

Gürcistan Ankara Büyükelçiliği Elçi-Müsteşarı Gela Caparidze, Sapanca Bağımsız Belediye Başkan Adayı Oya Arapoğlu ve CHP Sapanca Belediye Başkan Adayı Cengiz Çiçek geceye katılanlar arasında yer aldı.

Gecenin sonunda Sakarya Kartvel Gürcü-Laz Kültür Derneği Başkan Vekili Av. İlker Yılmaz tarafından Birol Topaloğlu' na gecenin anısına plaket takdim edildi. Toplu fotoğraf çekimiyle gece sona erdi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net