1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Avcılardan ızgaralı sezon kapanışı

4 Mart 2019 - 12:36, Pazartesi
Avcılardan ızgaralı sezon kapanışı
Sakarya Kuzey Avcıları Grubu sezon kapanışı yaptı. Tekeler mahallesi'nde yapılan sezon kapanışına katılan avcılar grubu, sezon boyunca yaşadıkları av anılarını birbirleriyle paylaştı.

Sezon boyunca Sakarya'nın yanı sıra bir çok ilde avlanan avcılar Tekeler Mahallesi Kızılbeylik Semti'nde bulunan bir tesis bahçesinde buluştu. Her sezon başı ve sonu yapılan buluşmada ev sahipliğini yapan Sakarya Kuzey Avcıları Grubu Başkanı Oğuz Tömekçi, "Her yıl olduğu gibi sezon kapanışını yine bir arada ve ızgara partisiyle yaptık. Bir anlamda sportif faaliyet olarak yaptığımız avcılık için ardık önümüzdeki sezon bir araya geleceğiz" dedi.

Sezon kapanışına katılan Sakarya Kuzey Avcıları Grubu'nun aktif üyesi Fatih Seçer ise başından geçen av hikayelerini ballandıra ballandıra anlattı. Tüfekle herkesin avcılık yapacağını söyleyen Fatih Seçer; "Ben artık tüfek yerine kuş lastik kullanarak avcılık yapıyorum. Hem daha heyecanlı oluyor. Geçen yıl kuş lastik kullanarak bir domuzu indirdim" deyince ortalık kahkahada geçilmedi.

Sakarya'da avcıların önde gelen isimlerinden Hümmet Seçer'in de katıldığı sezon kapanışında zaman, zaman av köpekleriyle ilgili konuşmalarda yapıldı.

Nadir Kurtulan

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net