1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Sofu daveti geri çevirmedi!

11 Şubat 2019 - 14:44, Pazartesi
Sofu daveti geri çevirmedi!
Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal SOFU hızlı başladığı seçim çalışmalarında adeta vites yükseltti.

Yoğun bir programa sahip olan ve ziyaretlerinde yoğun bir ilgi ile karşılaştığı gözlemlenen SOFU dün akşam da sosyal medya üzerinden ‘’Başkanım buyurun bekliyoruz.’’ davetini geri çevirmedi.

Akova’da ki davete icabet eden SOFU, adeta coşku ile karşılandı. Mahalleli ile bir araya gelen SOFU ‘’Görüyorum ki 31 Mart seçimlerinin ülkemiz için nasıl bir beka meselesi olduğunun farkındasınız. Yakın coğrafyamızda ve hatta küresel dünyada meydana gelen gelişmelerin ve ülkemiz üzerinde oynanan oyunların da farkındasınız. Tüm bu oyunları bozmak için ihtiyacımız olan şey istikrardır. Ülkemiz üzerinde hain emmeleri olanlara karşı ne diyoruz; İstikrar Sürsün, Türkiye Büyüsün. Çünkü Yaparsa Yine AK Parti Yapar, Yaparsak yine biz yaparız değerli hemşerilerim.’’ dedi.

Akova sakinleri ile istişarelerde de bulunan SOFU, nazik davetleri için teşekkür ederek ekibiyle bölgen ayrıldı.

Haberin Fotoğrafları

Sofu daveti geri çevirmedi!

Sofu daveti geri çevirmedi!

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net