1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Yüzmede yıldızlar geçidi

11 Şubat 2019 - 14:11, Pazartesi
Yüzmede yıldızlar geçidi
Sakarya Yüzme Havuzunda düzenlenen 7-8 yaş teşvik, 9-10 yaş İl Karması seçmesi ve 13+ yaş baraj yüzme müsabakaları sona erdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, GSİM Spor Şube Müdürü Murat Acar ve Yüzme İl Temsilcisi Yunus Atay’ın yakından takip ettiği yüzme müsabakaları nefesleri kesti. Yüzme yarışlarına İlimizin yanı sıra İstanbul, İzmir, Kocaeli ve Düzce İllerinden toplam 338 sporcu katıldı.

13 yaş ve üstü Bayanlar 800 metrede Beril Ceren Öztürk ve Ayşe Yağmur Malkoç, barajı geçti. 7 yaş kızlar 50 metre sırtüstünde Seçil Etik birinci, Selin Melis Taşdemir ikinci, Ecrin Karakaya üçüncü oldu. 8 yaş kızlar 50 metre sırtüstünde Sude Çelik birinci, Erva Çelik ikinci, Zeynep Yıldız üçüncü oldu. 9 yaş kızlar 50 metre sırtüstünde Su İnal birinci, Hatica Naz Göze ikinci, Ceren Karakaş üçüncü oldu. 10 yaş kızlar 50 metre sırtüstünde Güler Nazlı Ersoy birinci, Betül Kaya ikinci, Ecrin Rana Gün üçüncü oldu.

7 yaş erkek 50 metre sırtüstünde Yaman Aras Gül birinci, P.Egemen Güngör ikinci, Onur Uslucan üçüncü oldu. 8 yaş erkekler 50 metre sırtüstünde Rüzgar Tükel birinci, Haktan Özdemir ikinci, Sedat Deniz Büyük üçüncü oldu. 9 yaş erkekler 50 metre sırtüstünde Umut Şen birinci, Sabri Eymen Şumnu ikinci, Ömer Dürüsel üçüncü oldu. 10 yaş erkekler 50 metre sırtüstünde M. Yağız Karabaşoğlu birinci, Alp Tanyeri ikinci, Kağan Baş üçüncü oldu.

9 yaş kızlar 100 metre serbest stilde Su İnal birinci, H.Naz Göze ikinci, Ecem Kocaekşi üçüncü oldu. 10 yaş kızlar 100 metre serbest stilde Selinsu Sevinç birinci, Elif Karadelioğlu ikinci, Z.Duru Mart üçüncü oldu.   9 yaş erkekler 100 metre serbest stilde Umut Şen birinci, Celal Ömer Şen ikinci, Arda Akçau üçüncü oldu. 10 yaş erkekler 100 metre serbest stilde M.Yağız Karabaşoğlu birinci, Alp Tanyeri ikinci, Furkan Onsekizoğlu üçüncü oldu.

9 yaş kızlar 4x50 metre serbest stilde Gençaylar Yüzme Kulübü birinci, Atlantis Su Sporları ikinci, Marmara Dinamik Gençlik ve Spor kulübü üçüncü olurken, 10 yaş kızlarda Enka birinci, Gençaylar ikinci, Sakarya Su Sporları Kulübü üçüncü oldu.

9 yaş erkekler 4x50 metre serbest stilde Marmara Dinamik Gençlik ve Spor kulübü birinci, Enka ikinci, Atlantis Su Sporları üçüncü olurken, 10 yaş erkeklerde Altınkulaç birinci, Enka ikinci, Atlantis Su Sporları üçüncü oldu.

200 metre kelebek sitilde Bayanlarda Beril Ceren Öztürk, erkeklerde Alper Kesim barajı geçen isimler oldu.

50 metre kelebek sitilde kızlar 8 yaş kategorisinde Zeynep Yıldız birinci, Ceren Güler ikinci, Sude Çelik üçüncü, 9 yaşta M.Asya Tekbaş birinci, A. Deniz Akgün üçüncü, 10 yaşta Selin Su Sevinç birinci, Kübra Karapınar ikinci, E.Liya Genç üçüncü olurken erkekler 7 yaşta Mehmet Han Aslan birinci, 8 yaşta Haktan Özdemir birinci, S.Deniz büyük ikinci, H. Berk Güleç üçüncü, 9 yaşta Umut Şen birinci , Ege Erslan ikinci, Arda Akçay üçüncü, 10 yaşta ise M.Yağız Karabaşoğlu birinci, Alp Tanyeri ikinci, Tuna Coşkun ise üçüncü oldu.

100 metre sırtüstünde 9 yaşt kategorisinde Ceren Karakaş birinci, Elif Uzkeser ikinci, Zülal Sınır üçüncü, 10 yaşta G.Nazlı Ersoy birinci, Selinsu Sevinç ikinci, E.Rana gün üçüncü olurken, erkeklerde 9 yaşta C.Ömer Şen birinci, S.Eymen Şumnu ikinci, Ömer Dürüsel üçüncü, 10 yaşta Ö.Kayra Demirtaş birinci, Kerem Demircioğlu ikinci, Tuna Coşkun üçüncü oldu.

Karma, 4 x 50m Karışık stilde 9 yaş kategorisinde Marmara Dinamikspor birinci, Yıldızlar Su Sporları ikinci, Gençaylarspor üçüncü, 10 yaş Atlantis Su Sporları birinci, Enkaspor ikinci, Gençaylarspor üçüncü oldu.

1500 metre serbest stilde Batuhan Ecrin Pınar birinci, Ö.Emre Serbes ikinci, A.Yusuf Ak üçüncü oldu.

50 metre kurbağalamada kızlar 8 yaş kategorisinde Zeynep Yıldız birinci, Sude Çelik ikinci, Nurcihan Karataş üçüncü, 9 yaşta Su İnal birinci, Beren Mete ikinci, Ceren Karataş üçüncü, 10 yaşta Defne Tombak birinci, G.Rana Turgut ikinci, Gökçe Başak üçüncü olurken,  7 yaş erkeklerde P.Egemen Güngör birinci, Y.Aras Gül ikinci, M.Han Aslan üçüncü, 8 yaşta Haktan Özdemir birinci, H.Berk Güleç ikinci, S.Deniz Büyük üçüncü, 9 yaşta Kaan Dicle birinci, Çınar Çolak ikinci, A. Eren Altunkılıç üçüncü, 10 yaşta Kerem Demircioğlu birinci, Ö.Kayra Demirtaş ikinci, Ural Yurtsever üçüncü oldu.

200 metre Karışık sitilde Kızlarda 10 yaş kategorisinde Selinsu Sevinç birinci, G.Nazlı Ersoy ikinci, Defne Tombak üçüncü oldu. Erkekler 9 yaş Ege Erslan birinci, E.Bozbey Altıntaş ikinci, 10 yaşta M.Yağız Karabaşoğlu birinci, Alp Tanyeri ikinci, Kağan Baş üçüncü oldu.

4 x 50m Karışık Kızlar 9 yaş kategorisinde             Atlantis Su Sporları birinci, Gençaylarspor ikinci, Marmara Dinamikspor üçüncü, 10 yaşta Enkaspor birinci, Gençaylaspor ikinci, Sakarya Yüzmespor üçüncü, erkekler 9 yaşta Marmara Dinamikspor birinci, Enkaspor ikinci, Gençaylaspor üçüncü, 10 yaşta Enkaspor birinci, Altınkulaçspor ikinci, Marmara Dinamikspor üçüncü oldu.

400 metre karışık bayanlarda Beril Ceren Öztürk,  Fatma Sinem Atay, Yağmur Ayşe Malkoç , erkeklerde ise Batuhan Ecrin Pınar ve Alper Kesim barajı geçen isimler oldular.

50 metre serbest kızlar 7 yaş kategorisinde Gözde Sönmezler birinci, Seçil Etik ikinci, S.Melis Taşdemir üçüncü,  8 yaşta Sude Çelik birinci, Zeynep Yıldız ikinci, Erva Çelik üçüncü, 9 yaşta Su İnal birinci, M.Asya Tekbaş ikinci, H.Naz Göze üçüncü, 10 yaşta Selinsu Sevinç birinci, Z.Duru Mart ikinci, Elif Karadelioğlu üçüncü olurken, erkekler 7 yaşta Y.Aras Gül birinci, Onur Uslucan ikinci, P.Egemen Güngör üçüncü, 8 yaşta Haktan Özdemir birinci, Utku Palaoğlu ikinci, Rüzgar Tükel üçüncü , 9 yaşta Umut Şen birinci, Celal Ömer Şen ikinci, Ömer Dürüsel üçüncü , 10 yaşta M.Yağız Karabaşoğlu birinci, Alp Tanyeri ikinci, Furkan Onsekizoğlu üçüncü oldu.

100 metre kurbağalama sitilinde kızlar 9 yaş kategorisinde Beren Mete birinci, Yazgı Yıldırımalp ikinci, İrem Bulgurcu üçüncü, 10 yaşta Defne Tombak birinci, G.Rana Turgut ikinci, Öykü Akar üçüncü olurken, erkekler 9 yaşta Kaan Dicle birinci, Çınar Çotak ikinci, Metehan Çötok üçüncü , 10 yaşta Furkan Onsekizoğlu birinci, Ö.Kayra Demirtaş ikinci, Kerem Demircioğlu üçüncü oldu.

6 x 50m Karışık Karma sitilde 9 yaşta Marmara Dinamikspor birinci, Gençaylarspor ikinci, Enkaspor üçüncü olurken, 10 yaş kategorisinde Atlantis Su Sporları birinci, Enkaspor ikinci, Gençaylarspor ise üçüncü oldu.

Haberin Fotoğrafları

Yüzmede yıldızlar geçidi

Yüzmede yıldızlar geçidi

Yüzmede yıldızlar geçidi

Yüzmede yıldızlar geçidi

Yüzmede yıldızlar geçidi

Yüzmede yıldızlar geçidi

Yüzmede yıldızlar geçidi

Yüzmede yıldızlar geçidi

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net