1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

ASYA PEYSAJ Çiçekçilik Serdivan'da açıldı

10 Şubat 2019 - 13:07, Pazar
ASYA PEYSAJ Çiçekçilik Serdivan'da açıldı
Sakarya’da hızlı bir gelişme gösteren ve ticaretin merkezi olmaya aday olan Serdivan ilçesi her gün yatırımcıların yeni işletmeler açmasına ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Uzun yıllar Peysaj üzerine faaliyet gösteren Asya Peysaj şirketinin bünyesine çiçekçilik faaliyetlerinide ekledi.Adatıp yolu üzerindeki  yeni işletme kalabalık bir katılım eşliğinde faaliyetlerine başladı.Konseptinde çiçekliğin yanında antika süs figürleride açılışta raflarda en dikkat çeken bölmelerdi.

Açılışa siyasi parti temsilcilerinin yanında Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar,CHP Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan,Enver Toçoğlu,son dönemlerde Siyasetde sıkça adı geçen Ali Dünya,Serdivan Muhtarlar Derneği başkanı Fikret Can ve yönetim kurulu  ve çok sayıda misafir katıldı.

İşletme sahipleri Kamil ve Sadi Sınırcı kardeşler işletmelerinin açılışında kendilerini yalnız bırakmıyan misafirlerlerle  tek tek ilgilenirken yeni bir işletmeyi  Sakarya ve Serdivanlılara kazandırmanın mutluluğunu yaşadılar.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net